Шепетівського поліціянта судитимуть за одержання неправомірної вигоди

Автор 01 квітня 2020, 12:30

За процесуального керівництва прокуратури Хмельницької області слідчими слідчого управління територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, завершено досудове розслідування за фактом одержання неправомірної вигоди начальником одного із секторів патрульної поліції Шепетівського ВП.

Встановлено, що, використовуючи своє службове становище, посадова особа, за неправомірну вигоду в розмірі 1500 доларів США обіцяла здійснити вплив на прийняття рішення про повернення вилученого майна та подальшого безперешкодного здійснення підприємницької діяльності щодо реалізації піротехніки.  

Згодом зловмисник зменшив суму неправомірної вигоди до 1200 доларів США, одержав від підприємця 8 тис грн, а після одержання чергової частини коштів у розмірі 500 доларів США його було викрито.  

Як повідомив начальник управління прокуратури області Володимир Готра, за результатами досудового розслідування зібрано достатню кількість доказів для оголошення вказаній особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України (зловживання впливом).  

Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні направлено для розгляду до Шепетівського місьрайонного суду.    

Пресслужба прокуратури Хмельницької області

Останнє редагування 01 квітня 2020, 12:42
0
репостів
0
репостів