Шепетівчанка вдруге попалася на збуті наркотиків

Шепетівчанка вдруге попалася на збуті наркотиків Фото ілюстративне

«Визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.307 КК України, призначивши покарання із застосуванням вимог ч.1 ст.69 КК України у виді позбавлення волі строком на 4 роки з конфіскацією всього належного їй на праві власності майна, крім житла», – такий вирок ухвалив Шепетівський міськрайонний суд обвинуваченій у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних наркотичних засобів, вчиненому повторно.

Як встановив суд, 33-річна шепетівчанка протягом червня-липня минулого року збувала закупникам, що працювали під прикриттям, канабіс, який, нагадаємо, входить до переліку особливо небезпечних наркотичних засобів, обіг яких заборонено. Поліетиленові пакети із наркотиками правоохоронці знайшли під час обшуку і у помешканні жінки.

Обвинувачена з обставинами вчинення злочину погодилася, розкаялася, просила суворо не карати, лише додала, що збувала канабіс особі, яку добре знала і якій довіряла.

«…суд для досягнення мети покарання, передбаченої ч.2 ст.50 КК України, знаходить справедливим, необхідним і достатнім для виправлення та попередження нових злочинів призначити обвинуваченій покарання у виді позбавлення волі з відбуванням такого реально з застосуванням вимог ч.1 ст.69 КК України нижче від найнижчої межі, встановленої санкцією ч.2 ст.307 КК України із застосуванням додаткового покарання у виді конфіскації майна, крім житла, так як обвинуваченою злочин вчинений з корисливих мотивів», – ідеться у вирку суду, який ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

За повідомленням прес-служби суду

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

В этом в первую очередь не люди виноваты, а виновато правительство, что людей до такого доводят, что буду заниматься всем лишь бы они и их семьи не голодали, как говориться "рыба гниёт с головы", меня вот лично тоже не устраивает ходить на работу...

В этом в первую очередь не люди виноваты, а виновато правительство, что людей до такого доводят, что буду заниматься всем лишь бы они и их семьи не голодали, как говориться "рыба гниёт с головы", меня вот лично тоже не устраивает ходить на работу с 8 до 8 и получать копейки

Детальніше
Комментарий последний раз редактировался в близько 4 тижнів тому пользователем admin barbaris
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением