Злодій проник до житла за допомогою сокири та натрапив на господарів

До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно громадянина Я., який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною першою статті 125 (спричинення умисних легких тілесних ушкоджень), частиною першою статті 162 (незаконне проникнення до житла) Кримінального кодексу України.

Досудовим слідством встановлено, що 21.02.2019, Я. протиправно зайшов на територію подвір’я домоволодіння односельчанина та сокирою пошкодив частину дверей будинку, внаслідок чого проник всередину, у якому на той момент перебував потерпілий М., порушивши конституційні права на недоторканність житла.

Крім того, наблизившись до потерпілого, обома руками штовхнув його в груди, внаслідок чого останній впав на підлогу Після цього Я. наніс йому один удар кулаком в ніс та ногою в ділянку ноги.

Не зупиняючись на досягнутому, обвинувачений наніс потерпілому послідовно ще два удари дерев’яною палицею в плече та в ділянку правої кисті, після чого у конфлікт втрутилася Ж. та припинила неправомірні дії обвинуваченого. Після цього він покинув домоволодіння.

В результаті протиправних дій потерпілому заподіяно тілесні ушкодження, які відносяться до категорії тілесних ушкоджень легкого ступеня тяжкості.

Нагадуємо, що санкція ч. 1 ст. 125 КК України передбачає призначення покарання у виді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

Санкція ч. 1 ст. 162 передбачає призначення покарання у виді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

За повідомленням прес-служби суду

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением