Понеділок, 19 березня 2018 17:18

Випадкові свідки упередили можливе зґвалтування

Автор

На лаві підсудних Шепетівського міськрайонного суду постане 34-річний мешканець Шепетівщини, раніше судимий, який маючи незняту та непогашену судимість, на шлях виправлення не став та повторно вчинив умисні кримінальні правопорушення, передбачені ч.2 ст.186, ч.1 ст.146 КК України. На разі обвинувачений утримується під вартою.

За матеріалами досудового розслідування встановлено, що обвинувачений С., 07 вересня 2017 року близько 23 год. 00 хв., знаходячись поблизу магазину помітив потерпілу Д., яка у той час сиділа за столиком та пила каву, підійшовши до неї запропонував провести останню додому, проте потерпіла відмовилась, встала за столу та почала йти в напрямку місця свого проживання. У цей час обвинувачений наздогнав потерпілу, із застосуванням фізичної сили, схопив її за руки, підняв вгору за спиною, схопив її рукою за шию та, утримуючи її, повів у парк. Побачивши у руці потерпілої мобільний телефон, обвинувачений шляхом ривка, відкрито, заволодів ним, після чого, продовжував утримувати Д., за зап’ястки обох рук за спиною, проти її волі, обмеживши її свободу на вільне переміщення. Однак був помічений місцевими жителями та розуміючи, що його можуть затримати, відпустив потерпілу та втік.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба суду

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Насправді не менш винними у таких ситуаціях є і самі жертви. Ну самотня жунка близько опівночі - та ще приманка. Та навіть чоловік посеред ночі може стати жертвою нападу. Зі мною так і було, коли з роботи йшов. Намагалися поцупити телефон, але не...

Насправді не менш винними у таких ситуаціях є і самі жертви. Ну самотня жунка близько опівночі - та ще приманка. Та навіть чоловік посеред ночі може стати жертвою нападу. Зі мною так і було, коли з роботи йшов. Намагалися поцупити телефон, але не вийшло. Він впав, відлетіла кришка і кудись відскочила батарея. Відмахався, кришку знайшов, а батарею ні. Висновки з цієї ситуації я зробив та навпростець більше ходити не буду.

Детальніше
Комментарий последний раз редактировался в близько 7 місяців тому пользователем admin admin
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением