Середа, 23 серпня 2017 19:58

Через схід вантажного вагона можливі затримки пасажирських поїздів

Автор

23 серпня о 13:31 під час прямування вантажного поїзда за маршрутом Львів – Коростень, на перегоні Кривин – Славута, що неподалік станції Славута, стався схід одного порожнього вагона поїзда.

Постраждалих немає. Рух поїздів здійснюється по другій колії. Внаслідок інциденту можливі затримки приміських та пасажирських поїздів. Орієнтовний час затримки поїздів складає до 2 год.

Наразі на місці події працює комісія ПАТ «Укрзалізниця», причини сходу вагона з’ясовуються. Для ліквідації сходу вагона задіяний відбудовний поїзд станції Шепетівка.

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Вже довели ту залізницю до зубожіння, використовують як дійну корову. Один металобрухт лишився, який заради прибутку ще експлуатують нехтуючи життям пасажирів та своіх же працівників.

This comment was minimized by the moderator on the site

Прибуток понад усе

This comment was minimized by the moderator on the site

Ну да ну да, ще можна згадати про електричку Козятин-Шепетівка, яка мала прибути минулої суботи в 23.45, а прибула в 1.20 ночі. Люди, які їхали до Печанівки, Понінки, поспізнювалися на замовлені наперед таксі. Ту електричку всю дорогу тягнув...

Ну да ну да, ще можна згадати про електричку Козятин-Шепетівка, яка мала прибути минулої суботи в 23.45, а прибула в 1.20 ночі. Люди, які їхали до Печанівки, Понінки, поспізнювалися на замовлені наперед таксі. Ту електричку всю дорогу тягнув зелений електровоз. Дивує, чому машиністи і їх помічники такі ось умови роботи переносять мовчки.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

А тому ,що тєрпіл більшість , язика в сраку запхнув і головою киває, а тих хто реально щось відстоює будь-якими методами мало, але добре,що й такі є , бо тоді б точно всі в дупі сиділи б деградуючи.

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением