Понеділок, 19 червня 2017 20:11

У Шепетівці на Гранітній виросла купа Львівського сміття

У Шепетівці на Гранітній виросла купа Львівського сміття Фото Володимира Королькова

На віддаленій вулиці Гранітній у Шепетівці за невідомих обставин «з’явилося» сміття. Якщо по щирості, то у зазначеному районі міста «причаїлося» кілька його куп. Про них стало відомо сьогодні, 19 червня. Директор комунального підприємства ШРЕП Юрій Шайнога відразу повідомив у поліцію про цей випадок.

Перша наша спроба потрапити до сміття була не успішною. Оскільки на момент нашого приїзду власник будівель, що розташовані неподалік новоствореного сміттєзвалища, розпорядився туди нікого не пускати. Кілька чоловіків, що представилися охоронцями, сказали, що сміття на території немає. А на ній, мовляв, вирощують гусенят.

У міській раді Шепетівки вже о 14:00 з цього приводу засідала комісія з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вів засідання спеціалістів міський голова Михайло Полодюк.

— Ми зібралися у зв’язку із надзвичайними подіями, що відбулися минулого тижня з п’ятниці на суботу, — розпочав роботу комісії Михайло Полодюк. — На території, що належить громаді міста Шепетівка, за цей період було скинуто сміття. Після його обстеження, знайшли чеки, тому вдалося з’ясувати, що воно завезено з міста Львова. Оскільки сміття знаходиться у жахливому стані і розпочався процес гниття, то виникла реальна загроза: на цій території — високий рівень ґрунтових вод, ймовірна небезпека потрапляння туди нечистот зі сміття.

У складі комісії: Володимир Вихівський, перший заступник міського голови, Леонід Дмитрук, завідувач сектора з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, Віктор Дворак, з Шепетівського відділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Павло Цвіркун, начальник управління житлово-комунального господарства, Василь Дрищ, начальник фінансового управління, Юрій Комісарчук, представник Держпродспоживслужби Шепетівського району, Василь Шкіндюк, начальник поліції. Запросили на засідання і власника будівель, що знаходяться за адресою, куди підкинули сміття, Олександра Дубину. Він, до речі, займається підприємницькою діяльністю.

— Дві групи швидкого реагування затримали два автомобілі — фури. Вони виявилися порожніми. Особу водіїв вдалося встановити, вони з Тернопільщини та Київщини. Обоє надають послуги у сфері перевезення. В межах зареєстрованих матеріалів проводиться перевірка, — розповів начальник поліції.

Учасників засідання зацікавило, як водії з інших областей змогли викинути сміття у такому «глухому» місці? Адже не всі шепетівчани про нього знають.

— Їхні пояснення носять досить неправдивий характер, бо вони категорично заперечують факт ввезення сміття на територію Шепетівки, — продовжив головний полісмен міста.

На місце несанкціонованого викиду сміття виїжджали представники адміністративно-комунальної інспекції та склали акт.

Слово надали і власнику будівель, неподалік яких викинули сміття.

— До сьогоднішнього дня я цього не знав, — пояснив пан Дубина. — І хто зробив таке мені не відомо. Дозволу завезти будь-що туди я не давав.

Утилізувати підкинуте сміття на Шепетівський полігон навряд вдасться, бо ж він перевантажений ще з 2002 року. Як вихід керівник комунального підприємства Юрій Шайнога запропонував цей непотріб утилізувати через підприємство, що займається сортуванням. Зі слів Юрія Миколайовича, воно вже діє у Шепетівці.

У результаті комісія визначила термін — до 24 червня власник будівель на вулиці Гранітній має утилізувати сміття. Бо час іде, а сморід стрімкіше поширюється містом.

 У міській раді з цього приводу повторно зберуться вже у понеділок, 26 червня.

З дозволу власника будівель ми повернулися на Гранітну. Поспілкувалися з мешканкою однієї з хат. Поцікавилися, чи так просто заїхати в місце, де вивантажили сміття. Жінка лише сказала, що ворота завжди зачинені.

Сміття ми оглянули та знайшли компрометуючий документ. Вочевидь це протокол (!) засідання комісії департаменту житлово-комунального господарства та інфраструктури. У одному з пунктів цього документу йдеться: «Напрацювати та затвердити нову програму поводження з твердими побутовими відходами у місті Львові на 2017–2022 роки в найближчі терміни».

Тож приблизно 5 фур сміття таки «прилаштували» львів’яни у Шепетівці, можливо вони вклалися у визначений термін.

Останнє редагування Середа, 10 липня 2019 00:20

Коментарі (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

За ті кошти що палять фури возячи цей непотріб по країні можна давно без напрягу сміттєпереробний завод забабахать і не один! Але то нікому не потрібно судячи з того що ці безголові роблять! Але коли в непотребі найдений документ це вже цікавіше...

За ті кошти що палять фури возячи цей непотріб по країні можна давно без напрягу сміттєпереробний завод забабахать і не один! Але то нікому не потрібно судячи з того що ці безголові роблять! Але коли в непотребі найдений документ це вже цікавіше ! Притягнути до відповідальності осіб які це зробили при чому негайно!!!

Детальніше
myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Пропоную нашій владі:
1. Терміново запросити народного депутата Березюка і його однодумців перебратися для "мусорного" голодування в Шепетівку на вул. Гранітну під купи львівського сміття ( все одно Президент в Америці). запрсити ЗМІ. Було би...

Пропоную нашій владі:
1. Терміново запросити народного депутата Березюка і його однодумців перебратися для "мусорного" голодування в Шепетівку на вул. Гранітну під купи львівського сміття ( все одно Президент в Америці). запрсити ЗМІ. Було би добре запросити й мешканців Шепетівки на це дійство.
2.Меру і Шайнозі організувати вивіз нашого сміття (і з району також) під двері Львівської мерії
3.Заарпештувати і конфіскувати транспорт.
4. Юрвідділам райадміністрації та міста, прокуратурі, СЕС і всім "зеленим" організувати позовну ( цікаво,чому нічого не зроблено по попереднім кучам львівського сміття?) роботу
5. Чому ж "наш" найактивніший нардеп мовчав за попередні випадки? Вперед, наш дорогий обранець, працюйі відстоюй інтереси громади.
6. Нашим "активістам" - море роботи - пікетуйте, голодуйте, агітуйте. Робіть щось дієве, замість толкання лозунггів
7. Мерії організувати роботу квартальних, домкомів, дільничних іт.д. по виявленню своїх "сміттєвих львівян", освітлювати цю тему широко с ЗМІ, телебаченні
8-9-10.....написала це трошки з іронією і гумором, але ж таки не видно потуг наших керманичів
в цих питаннях ще з перших куп львівськог сміття на Шепетіащині. На жаль....

Детальніше
Novaya
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода