8 квітня близько 04.00 години в м. Шепетівці по вулиці 400-річчя Шепетівки 31-річний місцевий житель незаконно заволодів скутером «Фада», що належить 37-річному місцевому жителю.
Вжитими заходами скутер знайдено та повернуто власнику в справному стані.
За такий скутер треба ше могорич виставити, за те що вкрали. :lol: Видно десь недавно чувак купив, ще не поняв яке то "щастя" - китайський мопед :cry: З