На місці події фахівці ДСНС від’єднали акумуляторні батареї від живлення та деблокували з понівеченого автомобіля тіла двох осіб. Далі, спільно з медичними працівниками, рятувальники транспортували травмованих до карети швидкої допомоги.
Унаслідок аварії водій легкового автомобіля, 1976 року народження, та один із пасажирів, 2013 року народження, загинули на місці. Ще двоє пасажирів — один із них неповнолітній — були госпіталізовані до Білогірської багатопрофільної лікарні. Травми також отримав водій вантажного автомобіля.
Причини та обставини ДТП встановлюють правоохоронці.
Шановні водії! Пам’ятайте: кожен ваш рух за кермом має значення. Будьте відповідальними — від цього залежить не лише ваше життя, а й життя пасажирів та інших учасників дорожнього руху.
Головне управління ДСНС у Хмельницькій області