Отримали вирок троє нападників, які ввірвалися до помешкання пенсіонерки та пограбували її

Автор 03 травня 2024, 12:48

Прокурори в апеляції відстояли 13-річний термін ув’язнення для жителя Рівненщини за розбійний напад на пенсіонерку. У лютому цього року судом визнано винним 33-річного мешканця Рівненської області у розбої, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану, поєднаного з проникненням у житло (ч. 4 ст. 187 КК України).

У грудні 2022 року в одному із сіл Шепетівського району троє чоловіків увірвалися до помешкання 80-річної жінки і пограбували її. Вони зв’язали старенькій руки та зав’язали хусткою очі. Щоб дізнатися де потерпіла зберігає гроші, засуджений спочатку побив стареньку, а потім взяв ножа та погрожував убити.

Припинив лише після того як його спільники знайшли заощадження жінки. Вони забрали в пенсіонерки понад 130 тис грн, 200 євро та старенький телефон.

Отримавши усе, що хотіли, обвинувачені залишили жінку лежати зв’язаною на підлозі та втекли. Лише під ранок, зумівши врешті-решт звільнитись, потерпіла викликала поліцію.

Суд першої інстанції призначив йому покарання у виді 13 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна.

Засуджений свою вину не визнав та оскаржив вирок до апеляційного суду. Однак, апеляційний суд відхилив усі доводи сторони захисту та залишив рішення без змін.

Двох інших розбійників засуджено до 5 та 6 років позбавлення волі, з конфіскацією усього майна, окрім житла. Вони визнали вину та повернули пенсіонерці 90 тисяч гривень.

Хмельницька обласна прокуратура

0
репостів
0
репостів