Мешканця Шепетівщини позбавили на 7 років волі через побиття до смерті односельця

Автор Дата19 травня 2022, 14:06

За результатами розгляду апеляційної скарги сторони захисту Хмельницьким апеляційним судом залишено без змін вирок суду першої інстанції, яким до 7 років позбавлення волі засуджено 45-річного жителя Шепетівського району за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого.

У квітні 2018 року чоловік до смерті побив свого односельця, який відмовився запросити його до себе та пригостити алкоголем.Того вечора він з другом розпивав спиртне, але, очевидно, спожитого їм виявилось замало, і зловмисники пішли в гості до 51-річного потерпілого та його співмешканки.

Проте господарі були не раді несподіваним візитерам і чоловік почав їх виганяти. У відповідь зловмисники кілька разів його вдарили. Той почав відмахуватися від нападників сокирою. Це обурило їх ще більше. Зловмисники вихопили в потерпілого сокиру, кинули на долівку і почали з усієї сили бити руками та ногами, навіть після того, як останній впав на землю і втратив свідомість. Дружина потерпілого прикрила його своїм тілом, але чоловік від отриманих травм помер.

У 2020 році вироком Шепетівського міськрайонного суду кривдника засуджено до 7 років позбавлення волі.

Не погоджуючись з таким рішенням, засуджений оскаржив його в апеляційному порядку. Однак стороною обвинувачення в апеляційному суді повністю доведено винуватість чоловіка у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України.

Найближчі 7 років він сидітиме за ґратами.

Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури

0
репости
0
репости