Подія відбулась сьогодні, 14 лютого близько 4 години ранку у місті Шепетівка. Під час патрулювання поліцейські ВРПП помітили автомобіль "Фольксваген Гольф", що рухався з порушенням правил дорожнього руху. Виявилось, що водій авта має явні ознаки алкогольного сп'яніння.
13 лютого о 15:10 сапери групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Хмельницькій області вилучили та знищили ручну гранату Ф-1 часів Другої світової війни, яку було виявлено в м. Шепетівка.
Станом на 12.00 13 лютого в Хмельницькій області зареєстровано 190888 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 13635 – діти, 7283 – медпрацівники.
Вже декілька років поспіль вихованці і педагоги Шепетівського міського ЦЕНТУМ є учасниками і переможцями Всеукраїнського конкурсу навчально-дослідних земельних ділянок, який проводиться Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді з метою розвитку мережі учнівських НДЗД у закладах загальної середньої та позашкільної освіти, підвищення ефективності та якості дослідної роботи, задоволення потреб учнів у професійному самовизначенні, залученні їх до практичної діяльності.
Станом на 11.00 12 лютого в Хмельницькій області зареєстровано 189469 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 13545 – діти, 7266 – медпрацівники.
Шепетівський міськрайонний суд закрив провадження щодо жительки Шепетівки у зв’язку з відсутністю в її діях складу адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 173-2 КУпАП (домашнє насильство).
11 лютого з нагоди відзначення 78-ї річниці вигнання нацистів із Шепетівки відбулося урочисте покладання квітів до меморіального комплексу «Вічний вогонь».
Хмельницька ОДА інформує: станом на 13.00 11 лютого в Хмельницькій області зареєстровано 187656 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 13436 - діти, 7237 - медпрацівники.
З 11 лютого на території Хмельниччини відповідно до рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС втановлено "червоний" рівень епіднебезпеки. Зокрема, ситуація із захворюваністю на коронавірус у Шепетівці залишається досить складною, тож у школах продовжили дистанційне навчання до 27 лютого.
Багатопрофільна лікарня щомісяця отримуватиме кошти в рамках договору з НСЗУ за новим пакетом "Готовність до реагування на надзвичайні ситуації, зокрема інфекційного характеру" на лікування ковід хворих. Також 6 опорних медичних закладів області отримуватимуть фінансування за зміненим порядком.
Вихованці гуртка «Юні квітникарі» (керівник гуртка Марховська Аліна Василівна) Шепетівського ЦЕНТУМ здобули І місце у Всеукраїнському конкурсі «Парад квітів біля школи» та нагороджені грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за проведену практичну діяльність з розробки та впровадження проєктів озеленення навчальних закладів.

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів