![Шепетівчанин отримав кошти від держави та встановив сонячну електростанцію](/media/k2/items/cache/a8314157a3015004bba51b26bfd2e397_Generic.jpg?t=20231008_181649)
Шепетівчанин отримав кошти від держави та встановив сонячну електростанцію
З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Підприємцю з Шепетівки Олександру Драниці, який 10 років тому розпочав власну справу з обслуговування автомобілів, пощастило отримати таку грошову допомогу.
![Шепетівський боєць здобув перемогу на Bellator 300 у США](/media/k2/items/cache/4469527dfd474ef3c3fef3db96f00878_Generic.jpg?t=20231009_185750)
Шепетівський боєць здобув перемогу на Bellator 300 у США
У ніч на неділю, 8 жовтня, у Сан-Дієго (штат Каліфорнія, США) відбувся великий вечір змішаних єдиноборств Bellator 300, у рамках якого в октагон вийшов шепетівський боєць напівсередньої ваги Дмитро Гриценко (9-0). Протистояв Гриценку американський боєць Джастін Монталво (5-2).
![Назавжди додому повертається Пивоварчук Денис Володимирович](/media/k2/items/cache/a57a544b268cc7e30fa1ae1d4d682c61_Generic.jpg?t=20231008_121536)
Назавжди додому повертається Пивоварчук Денис Володимирович
Знову втрата у Шепетівській громаді. Повертається додому назавжди Пивоварчук Денис Володимирович, 1987 р.н., навідник першого кулеметного відділення кулеметного взводу другої стрілецької роти, старший солдат.