Середа, 13 липня 2022 — Сайт міста Шепетівка

Сьогодні в Хмельницькій ОВА відбулась нарада, присвячена організації проведення в області зовнішнього незалежного оцінювання за спеціальною спрощеною процедурою. До обговорення долучилися директор Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Геннадій Кузьменко, представники структурних підрозділів ОВА, ГУНП та ГУ ДСНС в області, АТ “Хмельницькобленерго”, керівники освітніх підрозділів тих громад, на базі яких буде відбуватися НМТ.

Поліцейські оголосили підозру членам ОЗГ, які займались розповсюдженням наркотиків методом «закладок». Найближчим часом наркоторговці постануть перед судом. Їм може загрожувати до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

За останні 10-15 років інфаркт міокарда значно «помолодшав». Нещодавно невідкладна допомога доправила 38-річного пацієнта з Шепетівського району до Хмельницького обласного серцево-судинного центру.

Шепетівський міськрайонний суд визнав винним 21-річного пожежника військової частини у дезертирстві, тобто нез’явленні на службу з відпустки, з метою ухилитися від військової служби, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану (ч. 3 ст. 408 КК України), призначив йому 5 років ув’язнення та частково приєднавши покарання, не відбуте за попереднім вироком, остаточно визначив 5 років і 1 місяць позбавлення волі.

Попри правила безпеки, згідно яких власники торгових точок та розважальних центрів під час повітряних тривог мають евакуювати відвідувачів, втім, не усі підприємці дотримуються цієї вимоги. Тому начальник Хмельницької обласної військової адміністрації видав окремий наказ з цього приводу. 

Розпочалася сто сорокова доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Генеральний штаб Збройних Сил України опублікував оперативну інформацію станом на ранок 13 липня.

0
репостів
0
репостів