Розділ Бізнес

ТОВ «Майдан-Вільський кар’єр» має намір збудувати нові виробничі потужності

Автор Дата21 грудня 2021

ТОВ «Майдан-Вільський кар’єр» має намір розвиватись та здійснювати будівництво нових виробничих потужностей. Про це 20 грудня повідомило керівництво під час робочої зустрічі на підприємстві.

Так на даний момент в селі Новаки Шепетівського району Хмельницької області розпочато будівництво Комплексу магнітного збагачення шихти польовошпатової мокрим способом та планується втілення інших проєктів.

Робоча зустріч відбулась за участі голови Шепетівської районної державної адміністрації Катеринчука А.Ф., голови Шепетівської районної ради Кулінського О.Ю., голови Понінківської селищної ради Гончаренка Г.В. з керівництвом ТОВ «Майдан-Вільський кар’єр» Свінціцьким В.Й. та Кузьменком А.Ю.

269701057 1531987983846184 2017829006568310187 n

Учасників наради ознайомлено з сучасними високотехнологічними гірничовидобувними підприємствами, які здійснюють весь комплекс робіт з видобування, переробки та збагачення корисних копалин – каоліну первинного та польового шпату.

Засновником ТОВ «Майдан-Вільський кар’єр» є Керамічна група «Голден Тайл» – є одним з найбільших український виробник керамічної сировини та керамічної плитки, найбільший експортер керамічної плитки з України. 

Шепетівська РДА