Розділ Бізнес

Шепетівчанка очолила редакцію видання, яке щомісяця читає 7 млн читачів

Автор Дата17 листопада 2021
Банкова Юлія Сергіївна Банкова Юлія Сергіївна

Шепетівчанка Юлія Банкова стала головною редакторкою порталу LIGA.net. До виконання своїх обов’язків вона повноцінно береться з 1 грудня. Про це повідомили на сайті видання.

"Спілкуючись з Юлею про сучасне медіаспоживання, ландшафт медіаринку, роль контенту в житті активного українця, взаємодію редакції з суміжними функціями, редакційну ефективність та якісну журналістику, я зрозумів, що наші погляди збігаються в багатьох напрямках. Я побачив у ній професійну журналістку, редакторку з енергією та готовністю рости разом із нами. Юля нещодавно закінчила Стокгольмську бізнес-школу за програмою Future Media Management, тому її свіжий погляд, знання та досвід допоможуть нам стати ще кращими", – коментує призначення CEO Ligamedia, гендиректор Групи Компаній "ЛІГА" Дмитро Бондаренко.

Зі свого боку Юлія Банкова заявила, що "очолити професійну редакцію LIGA.net для неї – це велика честь та відповідальність".

"Останні кілька років я багато працювала над розширенням аудиторії медіа на digital платформах і над встановленням тісного зв’язку ньюзруму з аудиторією. Слухати свою аудиторію, говорити з нею і давати їй те, що справді має для неї значення – сьогодні це вирішальне для медіа, яким фактично доводиться конкурувати зі сферою розваг", – ділиться Юлія.

Нова головна редакторка LIGA.net має 15 років досвіду в журналістиці. Народилася і виросла у Шепетівці, закінчила місцеву ЗОШ №3. У Києві здобувала вищу освіту журналіста і там залишилася працювати за спеціальністю.

Останні 7 років Юля працювала на hromadske журналісткою, редакторкою, а у 2019-2021 рр. очолювала медіа. До того вона працювала на телеканалі TVi (2010-2013), а також на Першому Національному телеканалі (2008-2010, сьогодні – Суспільне), звідки звільнилася через прояви цензури з боку адміністрації президента Януковича.

"У нас стоять досить амбітні цілі щодо створення нових цінностей для наших читачів, для досягнення яких потрібно переглянути поточні бізнес-процеси редакції, крос-функціональні процеси, розвивати правильні компетенції для сучасного ЗМІ, – ділиться планами Дмитро Бондаренко. – Звісно, ​​насамперед Юля познайомиться з усією командою. Ми проведемо низку стратегічних сесій для синхронізації та актуалізування наших стратегічних завдань та операційних планів. У нас активно триває робота з підготовки до запуску PayWall. Ми працюємо над новими центрами монетизації та додатковими цінностями для наших читачів та стейкхолдерів. Одне з найважливіших завдань – продовження розвитку контенту, що є основою нашої справи. Також у нас є низка внутрішніх завдань, над якими потрібно працювати".

"У моїх планах – зберегти якість журналістики LIGA.net та донести цю цінність до аудиторії. Я бачу LIGA.net прогресивним та сміливим медіа, яке залишається відданим журналістським стандартам і має бездоганну експертизу у темах бізнесу, фінансів, технологій та політики. Експертизу, за яку читачі готові платити", – заявила головна редакторка Юлія Банкова.

Раніше посаду головного редактора займав Борис Давиденко.

LIGA.net – загальнонаціональне інформаційне інтернет-видання, незмінний лідер із достовірності інформації та дотримання журналістських стандартів згідно з даними моніторингу ІМІ. Сьогодні середньомісячна аудиторія LIGA.net складає близько 7 млн читачів (дані Google Analytics).

Останнє редагування 17 листопада 2021