Вівторок, 05 листопада 2013 18:47

"Шепетівка Енергоінвест" не розраховується за енергоносії?

Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Вадима Гаврішка та за участю заступника голови облдержадміністрації Леоніда Гураля відбулася міжвідомча нарада з питань забезпечення готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації на об’єктах життєзабезпечення населення та координації дій щодо організації роботи по забезпеченню безперебійного транспортного сполучення на автошляхах державного, обласного та місцевого значення області в екстремальних умовах зимового періоду 2013/2014 років.
Окрім питань готовності дорожників до настання зимової пори та проблем сповіщення населення про надзвичайні ситуації, керівництво області також знову обговорили стан розрахунків за спожиті енергоносії на Хмельниччині.
Як зазначили посадовці, підприємства теплоенергетики області демонструють високий рівень розрахунків за енергоносії. Щоправда, проблемна ситуація склалася у місті Шепетівка, де цей показник не дотягує навіть до 30 відсотків.

На початку жовтня котельням, які віддали в концесію ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" вже відмикали газ за борги. Якщо така ситуація повториться в морози, це загрожує нашому місту комунальним колапсом на зразок того що був у Алчевську 2006 року.

Відео

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода