Вівторок, 12 січня 2021 17:09

На залізничному водоканалі завтра відключать водопостачання, а з січня підняли тариф

Абонентам залізничного водоканалу радимо зробити запас води, тому що завтра приблизно з 9 ранку буде відключене водопостачання. А також з січня оголошено про підняття тарифу.

Завтрашнє відключення необхідне для ліквідації прориву, який стався на водозаборі у селі Кам'янка. Про час закінчення робіт поки що нічого не відомо.

Щодо тарифу, то з 1 січня за 1 м3 спожитої води тепер треба буде платити 27,72 грн. за 1 м3 водовідведення - 19,152 грн. Разом: 46,872 грн./м3

ВСП Київське територіальне управління філії БМЕС АТ «Укрзалізниця» повідомляє, що постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 12 грудня 2020 №2499 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року No 1141» з 01 січня 2021 року встановлено нові тарифи на водовідведення: послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

Щодо міського водоканалу, то запит на підвищення тарифу водоканал подав до виконкому ще влітку. Як тільки буде якесь рішення з цього приводу, ми повідомимо про нього на сторінках нашого сайту.

Останнє редагування Вівторок, 12 січня 2021 19:34
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Кто нибудь остановит это безумие?! Сейчас любой популист, который пообещает снизить тарифы на комуналку выиграет выборы. Любые. Просто доводят Страну до ручки.

Staruy
This comment was minimized by the moderator on the site

Я люблю тарифи на газ а саме транспортування! Якщо я як особистість хочу вибрать іншого постачальника газу то яким чином газ від того постачальника попаде мені? Коли труба одна для всіх! Це як та брутальна приказка на сараї щось написано а там...

Я люблю тарифи на газ а саме транспортування! Якщо я як особистість хочу вибрать іншого постачальника газу то яким чином газ від того постачальника попаде мені? Коли труба одна для всіх! Це як та брутальна приказка на сараї щось написано а там дрова лежать ! Одним словом гандурас!

Детальніше
myron
This comment was minimized by the moderator on the site

В тому то і суть, що постачальники і транспортувальники тепер окремо

muko
This comment was minimized by the moderator on the site

Особенно умилило новое постановление:
З 01 січня 2021 року річна замовлена потужність об’єкта (об’єктів) споживача на розрахунковий календарний рік визначається Оператором ГРМ виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об'єктом...

Особенно умилило новое постановление:
З 01 січня 2021 року річна замовлена потужність об’єкта (об’єктів) споживача на розрахунковий календарний рік визначається Оператором ГРМ виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об'єктом за газовий рік, що передував розрахунковому календарному року, який визначається відповідно до вимог цього Кодексу, але не може бути меншою за:
39 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;
126 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;
314 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення, або об’єкта споживача, що не є побутовим.».
---------------
Другими словами у тебя может быть опечатан закрытый кран на котел отопления - но счета буду все равно приходить. Фактически сдирают плату за Неоказанные послуги. До этой постановы оплату требовали по факут спожитого газу. Но теперь у наших кривныкив ума прибавилось и ввели налог на воздух.

Детальніше
Staruy
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода