Вівторок, 24 березня 2020 21:56

У березні ціна за спожитий газ для шепетівчан знову зменшиться

У березні 2020 року оптова ціна на природний газ для потреб населення, виробників тепла та інших захищених споживачів, яким НАК «Нафтогаз України» постачає газ в рамках спеціальних обов’язків (ПСО), становитиме 3,40 грн за кубометр (без врахування ПДВ, націнки газзбутів та витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами). Це на 14% менше, ніж у лютому 2020 року.

 «Відтак, жителі Хмельницької області (крім Шепетівки та Шепетівського району) платитимуть у березні 4,326 гривні за 1 кубометр газу. У порівнянні з попереднім місяцем, ціна газу зменшилася на 68 копійок. Ціна вказана з ПДВ, але без врахування тарифу на доставку природного газу», - повідомили у пресслужбі ТОВ «Хмельницькгаз збут».

Для шепетівчан та жителів Шепетівського району вартість газу становитиме у березні – 4,33 гривні за кубометр, що на 68 копійок менше за лютневу ціну.

При цьому, слід пам’ятати, що окрім вартості блакитного палива, нам потрібно платити ще за його доставку. Так, згідно постанови НКРЕКП, тариф на послуги розподілу природного газу з 1 січня до 30 червня 2020 року становлять 0,672 гривень за 1 кубічний метр газу (з ПДВ).  Щоб дізнатися, скільки потрібно заплатити в місяць, шепетівчани повинні визначити річне споживання газу, помножити отриману цифру на тариф (0,672 гривень до липня та 0,744 з липня) та поділити на 12 місяців. Отримана сума й буде вартість за доставку блакитного палива.

Останнє редагування Вівторок, 24 березня 2020 22:05
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением