Середа, 14 серпня 2019 21:12

На Шепетівщині ремонтують ще одну дорогу

Розпочались роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 231912 "/Н-25/ - Марківці через Вишневе" км 1+200 - км 2+200. Про це повідомила прес служба ДП "Служба місцевих автодоріг".

Виконує ремонт підрядна організація ПП "МВМ-13". Дорожниками проведено роботи з ліквідації ям та вибоїн існуюючого асфальтобетонного покриття та розпочато влаштування вирівнюючого шару з використанням дрібнозернистого асфальтобетону, товщиною 3 см.

Наступним етапом виконання робіт, буде влаштування верхнього шару дорожньго покриття, з використанням дрібнозернистого асфальтобетону, товщиною 5 см.

Також, буде проведено роботи з підвищення рівня безпеки дорожнього руху, а саме:
- планування та укріплення узбіч щебенево-піщаною сумішю;
- нанесення дорожньої горизонтальної розмітки 1.2, 1.8, 1.4.1

Для довідки!

В 2018 році, було проведено поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О231912 "/Н-25/-Марківці через Вишневе", на ділянці км 0+000 - км 1+200.

Проведення ремонтних робіт на даних ділянках дороги, дасть змогу забезпечити якісне та безпечне сполучення с.Вишневе з автомобільною дорогою державного значення Н-25 "Городище-Рівне-Старокостянтинів".

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением