На Хмельниччині за продаж алкоголю і тютюну неповнолітнім анульовано 8 ліцензій

З початку 2016 року Головним управлінням Державної фіскальної служби у Хмельницькій області за продаж алкоголю та цигарок неповнолітнім анульовано 6 ліцензії на право роздрібної торгівлі лікеро-горілчаними напоями та 2 ліцензії з реалізації тютюнових виробів.
Це результат спільної діяльності податківців та співробітників національної поліції, які складають відповідні протоколи на правопорушників. А такого роду прикрі факти зафіксовано у містах Хмельницькому та Славуті, Дунаєвецькому, Городоцькому та Шепетівському районах.

Показово, що аналогічний період 2015 року в області за такого роду порушення роздрібні торгівці підакцизною продукцією позбулися 3 алкогольних і 1 тютюнової ліцензії.

До порушників законодавства застосовані фінансові санкції у сумі  54,4 тисячі  гривень. Нагадаємо, що вимогами  частини 3 статті 15 Закону України № 481 продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, (неповнолітнім) заборонений.

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

ЦЕ ПОВИННІ КОНТРОЛЮВАТИ БАТЬКИ . ДЕКІЛЬКА РАЗ БУВ СВІДКОМ КОЛИ ПІДЛІТКИ ПРОСЯТЬ ДОРОСЛИХ ЩОБ ТІ ЇМ КУПИЛИ БО ЇМ НЕ ПРОДАЮТЬ. І 90% ТАКИ КУПУЮТЬ. А КОЛИ ЛОВЛЯТЬ І ПИТАЮТЬ ДЕ КУПИВ ПОКАЗУЮТЬ НА МАГАЗИН........... ПОВИНЕН БУТИ КОНТРОЛЬ БАТЬКІВ І...

ЦЕ ПОВИННІ КОНТРОЛЮВАТИ БАТЬКИ . ДЕКІЛЬКА РАЗ БУВ СВІДКОМ КОЛИ ПІДЛІТКИ ПРОСЯТЬ ДОРОСЛИХ ЩОБ ТІ ЇМ КУПИЛИ БО ЇМ НЕ ПРОДАЮТЬ. І 90% ТАКИ КУПУЮТЬ. А КОЛИ ЛОВЛЯТЬ І ПИТАЮТЬ ДЕ КУПИВ ПОКАЗУЮТЬ НА МАГАЗИН........... ПОВИНЕН БУТИ КОНТРОЛЬ БАТЬКІВ І ШТРАФУВАТИ БАТЬКІВ...... ПАРУ ФТРАФІВ І ТОДІ ПОДІЄ ШВИДШЕ.......

Детальніше
tiger-777
This comment was minimized by the moderator on the site

І шо, підійшов, зробив зауваження?

Старик Хотабыч
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением