Розділ Бізнес

Енергетики опублікували графік погодинних відключень світла на наступний тиждень

Автор 19 травня 2024, 14:22

На неділю, 19.05.2024, ліміт для Хмельницької області відсутній, тобто сьогодні погодинних відключень не буде. Про це повіломив відділ зв’язків з громадськістю Хмельницькобленерго.

Якщо з понеділка НЕК «Укренерго» буде встановлювати дозволену величину потужності, то погодинні відключення в області відбуватимуться за таким графіком:

В ті години, які не зазначені в графіку, погодинних відключень не буде. Дізнатись свою чергу ви можете тут.

Питання ощадливого споживання електричної енергії залишається актуальним. Якщо споживачі використовуватимуть електроенергію ощадливо та раціонально, область не перевищуватиме дозволену величину, то енергетики не застосовуватимуть відключення або ж їх тривалість зменшиться.

Шановні споживачі, будь ласка, не вмикайте одночасно декілька приладів, наприклад пральну машинку та праску, бойлер та електричну духовку, пилосос та електричний чайник. Використовуйте прилади почергово, за можливості, перенесіть використання приладів на нічні або денні години. Також важливо вимикати зайві освітлення та прилади, які не використовуються.

Дізнатися чергу відключень можна за допомогою розділу «Погодинні відключення» або у чат-ботах iEnergo (Viber, Telegram).

0
репостів
0
репостів