Розділ Бізнес

3 млн грн вторгувала міська влада за шість земельних ділянок у Шепетівці

Автор 12 грудня 2022, 20:18
На вулиці Судилківській у Шепетівці розташовані три з шести ділянок, котрі продавали. На вулиці Судилківській у Шепетівці розташовані три з шести ділянок, котрі продавали. Фото: prozorro.sale

Минулого тижня Шепетівська міська рада провела одразу шість торгів щодо продажу шести земельних ділянок несільськогосподарського призначення. Загальна сума коштів, яку може отримати міський бюджет за результатами аукціонів, склав 2,949 мільйона гривень. Про це стало відомо в результаті моніторингу сайту “Прозорро. Продажі”.

При цьому найбільшу суму міська рада може отримати за ділянку з найменшою стартовою вартістю.

Мова йде про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,03 гектара, яка розташована за адресою: Старокостянтинівське шосе, 42-Г. Ця ділянка має призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Стартова ціна ділянки була 62 тисячі 349 гривень.

1670849248

На аукціоні торгувалися шість учасників. В результаті стартова ціна піднялась в 15 разів. Переможцем виявився Попов Василь Миколайович, який запропонував 900 тисяч гривень.

Лише на гривню менше пропонувала хмельницька підприємниця, керівниця Асоціації “Поділля перший” Гнатюк Наталія Володимирівна.

Найбільше міська рада хотіла отримати від продажу земельної ділянки площею півгектара, що по вулиці Митрополита Шептицького, 110. Цільове призначення також для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Але при стартовій ціні у 648 тисяч гривень, за цю ділянку запропонували 713,6 тисячі гривень.

1670849398

Ділянка на вулиці Шептицького Фото:prozorro.sale

Переможцем аукціону став Фещин Віктор Васильович - засновник місцевого підприємства ТОВ “ТВФ “Фортуна”, яке спеціалізується на оптовій торгівлі.

Його суперницею в цих торгах була місцева підприємиця Зведенюк Олеся Володимирівна.

Крім того, Фещин та Зведенюк розіграли ще дві земельні ділянкі. Обидві розташовані за однією адресою.

Мова йде про ділянку площею 0,1 гектара, що розташована по вулиці Судилківська, 92. Ця ділянка відноситься до земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення. І має використовуватися для експлуатації будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

При стартовій вартості землі - 125,9 тисячі гривень Фещин запропонував 142,1 тисячу гривень. Пропозиція Олесі Зведенюк була на 1200 гривень меншою.

За цією ж адресою - Судилківська, 92 міськрада продавала ще одну земельну ділянку - площею 0,44 гектара та стартовою ціною 469,8 тисячі гривень.

Переможна пропозиція Фещина склала 512,7 тисячі гривень. Варто зазначити, що фірма переможця має юридичну адресу якраз на вулиці Судилківська, 92 у Шепетівці.

На вулиці Судилківській продавали ще одну ділянку.

Мова йде про ділянку площею 0,4 гектара за адресою вулиця Судилківська, 77-Д, яка також має призначення для промисловості. Стартова ціна ділянки була 427,1 тисячі гривень. Місцевий підприємець ФОП Альмяшов Руслан Олександрович запропонував 431,4 тисячі гривень.

1670849721 1

Ділянка на Судилківській, 77Д Фото:prozorro.sale

Остання ділянка, по якій провели аукціон, має площу 0,2264 гектара та знаходиться по вулиці Миколи Амосова, 14. Стартова ціна ділянки була 247,2 тисячі гривень.

На торги щодо цієї ділянки прийшли дві фірми: ТОВ “Будівельна група “Форіч” та ТОВ “ЖА-КО”.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ “Будівельна група “Форіч” раніше мала назву ТОВ “Шепетівка Сад”. Засновницею фірми є Юлія Серкіна. Директором Олександр Ребекевша. 

За даними аналітичної системи YouControl, раніше Серкіна та Ребекевша були серед засновників конкурентів на цих торгах - ТОВ “ЖА-КО”. Зараз директором та засновником вказаний Віталій Коваленко.

Переможець аукціону - ТОВ “Будівельна група “Форіч” запропонувала за ділянку 249,7 тисячі гривень.

За інформацією сайту ye.ua

Останнє редагування 12 грудня 2022, 20:32
0
репостів
0
репостів