Троє зі звільнених перебували під так званим "слідством", що можна вважати додатковими тортурами як для українських військовослужбовців, так і для їхніх рідних та близьких.
Додому та до своїх побратимів повертаються воїни ЗСУ (таких 149 та 4 з ТрО), ВМС (11), Нацгвардійці (8, у тому числі троє з "Азова"), троє прикордонників.
Військовослужбовці обороняли місто Маріуполь – 31 (у т.ч. оборонці “Азовсталі” – 18), Донеччину – 74, Луганщину – 39, Харківську область – 8, Херсонщину – 5, по двоє – Миколаївщину, Запорізьку, Сумську області, брали участь у бойових діях на Курщині.
Серед врятованих з російської неволі цього разу 166 рядових та сержантів та дев'ятеро офіцерів.
Висловлюємо вдячність Об'єднаним Арабським Еміратам за сприяння в організації обміну. Завдяки копіткій роботі Коордштабу поза обмінами також повернуто 22 важкопоранених воїна: 21 представника ЗСУ та одного прикордонника.
Повернуті з полону мають проблеми зі здоров'ям, важкі поранення та травми.
На українській землі усі звільнені отримають належну медичну допомогу, пройдуть програми фізичної та психологічної реабілітації та зможуть реінтегруватися в суспільство. Також усі звільнені отримають одноразову матеріальну допомогу та належні їм виплати грошового забезпечення за весь час перебування у ворожій неволі.
З російського полону повернулися двоє наших захисників із Хмельницького району. Про це повідомив начальникХмельницької ОВА.
Це неймовірна радість для їхніх родин, друзів та всієї громади. Їхнє повернення – це символ незламності українського духу та нашої віри в перемогу. Ці хлопці пройшли через тяжкі випробування, але вони вистояли. Ми пишаємося нашими захисниками та дякуємо їм за їхній подвиг. Дякую команді Президента та всім хто невпинно працює над визволенням наших українців із полону.