Згідно з матеріалами справи, уродженка смт Чемерівці Хмельницької області, громадянка України, з вищою освітою, непрацююча, розлучена, мати двох неповнолітніх дітей, була обвинувачена в отриманні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.
Як йдеться у вироку від 14 березня, у листопаді 2024 року до медсестри зателефонував знайомий, який хотів пройти військово-лікарську комісію та не бути мобілізованим. Оскільки обвинувачена працювала секретаркою ВЛК, вона пообіцяла самостійно оновити дані чоловіка за 1200 доларів винагороди. 13 листопада 2024 року обвинувачена зустрілася зі знайомим, який передав їй всю суму.
Суд встановив, що обвинувачена, використовуючи свої зв'язки та обіцянки вплинути на посадових осіб, отримала неправомірну вигоду в розмірі 1500 доларів США за сприяння у вирішенні питання щодо непритягнення особи до кримінальної відповідальності.
Під час судового розгляду визнала свою вину повністю та щиро розкаялася у вчиненому. Суд врахував це як пом'якшувальну обставину, а також те, що обвинувачена раніше не була судима, має на утриманні двох неповнолітніх дітей та позитивно характеризується за місцем проживання.
Враховуючи всі обставини справи, суд призначив секретарці ВЛК покарання у вигляді штрафу в розмірі 68 000 грн. Крім того, суд постановив конфіскувати в дохід держави суму неправомірної вигоди, отриманої обвинуваченою., а імітаційні засоби у вигляді купюр номіналом по 100 доларів США у кількості 9 (дев`яти) шт. знищити.
На вирок може бути подана апеляційна скарга до Хмельницького апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня проголошення вироку. Апеляційна скарга подається через Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області.
Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги вирок, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.