Сьогодні в обласній військовій адміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За дорученням начальника ОВА Сергія Тюріна його провів заступник начальника Владислав Фалюш.
Учора, 23 вересня, близько 16:13 у Кам'янці-Подільському з Новопланівського мосту стрибнув чоловік. Він загинув на місці. Про це Суспільне Хмельницький розповіла інспекторка з комунікації Кам’янець-Подільського районного управління поліції Наталя Вінцарська.
Прокурори Хмельницької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт відносно колишнього начальника аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС Хмельниччини за фактом зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України).
Військова контррозвідка Служби безпеки затримала у Хмельницькому ще одного агента фсб. Зловмисник наводив ракетно-дронові удари рф по об’єктах військової та критичної інфраструктури у західному регіоні України.
На Хмельниччині викрито 48-річного чоловіка, який за грошову винагороду обіцяв «вирішити питання» щодо поновлення на службі без будь-яких наслідків після СЗЧ. Він гарантував, що має «зв’язки» у військовій службі правопорядку, тому зможе допомогти уникнути покарання.
За сексуальне домагання перед судом постане 30-річний чоловік. Фігурант вчинив неправомірні дії стосовно жительки Камʼянця-Подільського, яку підвозив автомобілем. Наразі слідчі завершили досудове розслідування та за процесуального керівництва прокуратури скерували провадження до суду.
Сьогодні виповнюється 88 років від дня утворення Хмельницької області – важлива дата для нашої громади. З цієї нагоди відбувся урочистий захід, на якому відзначили тих, хто розвиває область – представників різних сфер і бізнесу, діячів культури та спорту.
21 вересня о 12:40 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в підсобному приміщенні торгового центру на вул. Панаса Мирного в обласному центрі. Загоряння сталося на третьому поверсі будівлі.
На Хмельниччині 97 людей отримують щомісячне довічне грошове утримання судді у відставці станом на вересень 2025 року. Про це Суспільному повідомили у відповіді на інформаційний запит у головному управлінні Пенсійного фонду України в Хмельницькій області.
На Хмельниччині перед судом постануть двоє чоловіків, які організували міжрегіональну схему незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон. Нагадаємо, 10 квітня цього року правоохоронці викрили злочинну схему мешканця Кам'янця-Подільського та посадовця ТЦК з Чернівецької області, які переправляли військовозобов’язаних через державний кордон, а вартість своїх послуг оцінювали від 7500 до 10 000 доларів — залежно від терміновості. Наразі слідчі вже завершили досудове розслідування та скерували справу до суду.

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів