Слідчі Хмельницького управління Служби безпеки України завершили досудове розслідування стосовно 42-річного місцевого мешканця, який працював на російську спецслужбу. Матеріали справи з обвинувальним актом уже скеровано до суду. Чоловікові, який за «легкі гроші» допомагав ворогу нищити власне місто, загрожує довічне ув'язнення.