Економія під час відключення електроенергії

  • Staruy
  • Staruy аватар Автор теми
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
25 жовт. 2022 19:16 #121525 від Staruy
Хочу сказати не про те що всі знають - наприклад більше застосовувати термоси та укутувати нагріті каструлі (це й так всі знають) хоча користь від того звичайно є..А про використання СВЧ - пічок.
Шановні, не мучте ті мікрохвильовки, не ганяйте їх по півгодини, бо зараз мережа просідае наприклад в мене і до 160 вольт. А я колись зробив спостереження, що наприклад при 205 та вище миска супу гріеться хвилин 5 (800 ватна свч) а вже при просіданні до 190 вольт навіть за 10 хвилин тарілка ледь тепла. Тому не грузіть мережу, не грайтеся, а від разу ставте на газ, не лінуйтеся, бог з ним що додатково посуд буде треба мити.
Те саме стосується єлектро-чайників. Названі пристрої дуже залежать від рівня напруги.
Ці два прилади краще взагалі не використовувати у часи пік, бо врем'я роботи їх зростає кратно та ще більше посилює колапс. Ви мабуть орієнтуєтесь на те врем'я що зазвичай а зараз це не так - мережу вони навантажують а толку ніц.
Пост оріентований  переважно на дівчат, бо вони мало в тому розуміють а на кухні частіше за нас, чоловіків)) Без образ))
Ці користувачі подякували: admin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар Автор теми
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
26 жовт. 2022 11:28 #121529 від Staruy
shepetivka.com.ua/novyny/biznes/11400-na...ykh-vidkliuchen.html

Поясніть, що то за Особовий кабінет!? І де його шукати? Бо я подаю показники через телефон і не маю ніякого кабінету.
Ось у Газоліни все зрозуміло, а що тут?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 жовт. 2022 17:19 #121530 від admin
в новині ж є лінк ienergo.com.ua/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Rapchiks
  • Rapchiks аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
09 бер. 2023 01:15 #121615 від Rapchiks
Я тоже пытаюсь экономить электроэнергию! Купил и поставил везде эконом лампочки. Так же на всякий случай купил стабилизатор напряжения, что бы защитить технику от перепадов напряжения! Думаю каждый из вас столкнулся с этим во время войны!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 бер. 2023 14:00 #121628 від ЗварычОлеся
Ось мої кілька порад, якими я користуюсь:

Використовуйте свічки або світлодіодні лампи замість ламп розжарювання: Свічки та світлодіодні лампи споживають менше енергії, ніж традиційні лампи розжарювання, і можуть допомогти заощадити гроші на рахунках за електроенергію.

Вимикайте електроніку з розетки: Коли вимикається електрика, вимикайте всі електронні пристрої та прилади з розетки, щоб вони не використовували залишкову енергію і щоб захистити їх від стрибків напруги, коли електрику буде відновлено.

Тримайте дверцята холодильника та морозильної камери зачиненими: Під час відключення електроенергії намагайтеся тримати дверцята холодильника та морозильної камери закритими, щоб запобігти виходу холодного повітря. Це допоможе зберегти продукти свіжими довше і запобігти їх псуванню.

Використовуйте генератор або резервне джерело живлення: Якщо у вашому регіоні часто відключають електроенергію, подумайте про інвестиції в генератор або резервне джерело живлення. Це допоможе підтримувати живлення необхідних приладів і пристроїв під час відключення електроенергії та заощадить гроші на зіпсованих продуктах і втраченій продуктивності.

Використовуйте холодильник: Якщо вам потрібно зберегти їжу або ліки холодними під час відключення електроенергії, подумайте про використання холодильника з пакетами з льодом. Це допоможе зберегти продукти охолодженими та запобігти їхньому псуванню.

Уникайте використання нагрівальних або охолоджувальних приладів: Під час відключення електроенергії уникайте використання нагрівальних або охолоджувальних приладів, таких як обігрівачі або вентилятори, оскільки вони можуть споживати багато енергії і швидко розряджати пристрої, що працюють від батарейок.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 квіт. 2023 21:04 - 25 квіт. 2023 21:20 #121645 від Валерія Валентинівна
Взагалі-то є безліч варіантів для економії електроенергії. Техніку треба обирати с певними характеристиками, а щодо освітлення також, краще всі лампи замінити на світлодіодні. Ще можна використати світлодіодну стрічку, що дозволить не лише економити, а й створити цікавий світловий дизайн.
Останнє редагування: 25 квіт. 2023 21:20 ким admin.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар Автор теми
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
25 квіт. 2023 22:08 #121646 від Staruy
От тільки не з нашими правителями цю економію вводити.
Скільки не заходив у наше відділення 30401 з запитанням - є лампи на обмін?! Нема, тільки тим хто став на чергу через Дію. А у матері (80 років) немає Дії.
І от нещодавно читаю новини - через брак попиту програма обміну на світлодіодні лампи - згортається!)) Шикарний хід)) Брак попиту))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.156 секунд
0
репостів
0
репостів