Змагалися шепетівчани

Відбулися змагання з три­борства серед військових та силових структур міста, при­свячені 68-й річниці визво­лення м. Шепетівки від німецько-фашистських загар­бників та спортивно-розва- '.■жальні заходи у Парку куль­тури та відпочинку.

Щороку серед військових та силових структур міста з нагоди річниці визволення м.Шепетів­ки від німецько-фашистських загарбників проводяться зма­гання зі стрільб (вправа ГІМ-1). Організаторами змагань висту­пають відділ у справах сім’ї, мо­лоді та спорту виконавчого ко­мітету Шепетівської міської ради та Шепе- тівський міський центр фізичного здоров’я населен­ня «Спорт для всіх».

За побажання­ми учасників цьо­го року змагання були ускладнені. Замість одного виду спорту учас­ники змагалися у трьох: підтягу­ванні, поштовху гирі (24 кг з двох рук) та стрільбах (вправа ПМ-1). Отже відбулись змагання з три­борства. Участь у змаганнях, які проходили 18 лю­того, взяли п’ять команд: лінійного відділу міліції на ст. Шепетівка, Шепетівського МВ УМВС, в/ч А3730, в/ч А4127 та в/ч А0757. Команди складалися з чотирьох чоловік. Основною умовою змагань було те, що кожен з учасників команди брав участь у всіх ви- дахзмагань. Заміни були забо­ронені. Боротьба виявилася цікавою та напруженою. Не­просто бути кращими у всіх ви­дах і після складних фізичних навантажень приступати до стрільб, але, як продемонстру­вали змагання, у нашому місті чимало богатирів.

У командному заліку пере­могла команда лінійного відділу міліції на ст. Шепетівка, яка була кращою в стрільбах, по­сіла друге місце у підтягуванні та четверте — в поштовху гирі. Лише на один бал відстала від переможця команда в/ч А4127, яка посіла друге місце в стрільбах та треті місця в підтягуванні та поштовху гирі. Важче було з визначенням бронзового призера. Три ко­манди претендували на це місце. Врахувавши всі показ­ники, трете місце поділили між командами в/ч А 3730 та в/ч А 0757.

В особистому заліку, за підсумками усіх видів змагань, кращим з 9 балами став пред­ставник ЛВМ на ст. Шепетів­ка — молодший лейтенант міліції Олег Інатюк (1 —2 місце в стрільбах, 2 місце в підтягу­ванні та 5 місце в поштовху). Друге місце з 19 балами посів також представник ЛВМ на ст. Шепетівка сержант міліції Ярослав Степанюк. Трете місце з 23 балами виборов представ­ник в/ч А 4127 капітан Руслан Нестерович.

Призерів змагань нагоро­дили грамотами та медалями. Команда-переможець отрима­ла кубок.

Організатори змагань дяку­ють ЛВМ на ст. Шепетівка, в/ч А4127 та Шепетівському МВ

УМВС за допомогу в органі­зації заходу.

* * *

19 лютого в Парку куль­тури та відпочинку відділ у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводив спортив­но-розважальні змагання з поштовху гирі з двох рук (16 кг)та перетягування каната.

До участі допускалися усі охочі. У поштовху гирі взя­ло участь 14 чоловік. Кра­щим з результатом 57 по­штовхів став Олександр Чу­мак, друге місце з результа­том 55 поштовхів посів по­стійний учасник змагань Олександр Шершенюк, третім з результатом 50 по­штовхів став Максим Мель­ник.

Для участі у перетягуванні каната було заявлено п’ять ко­манд по п’ять чоловік. На жаль, не всі команди вийшли на старт.

Тож з трьох команд («Динамо », «Несамовиті Орли»'та «Пат­ріоти»), які не злякалися чо­ловічої боротьби, кращою ста­ла команда «Динамо».

Усіх переможців змагань нагородили цінними призами від виконавчого комітету міської ради.

Наш кор.


Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением