Неділя, 19 лютого 2012 07:57

Негода не стала на заваді шепетівським перевізникам

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сильне похолодання в Україні спричинило велику кількість про­блем для життєдіяльності суспіль­ства. Неабияк вплинули морози і на роботу автоперевізників. В усіх ре­гіонах держави, в силу багатьох при­чин, було відмінено велику кількість маршрутів, що створило суттєві не­зручності для громадян. Тому при­ємно відзначити, що в той час, коли навіть у сусідніх містах автобуси май­же не виходять з парків і скасову­ються вкрай необхідні маршрути, шепетівські перевізники все ж за­безпечують стабільну та безпере­бійну роботу транспорту.

Транспор­тного колапсу в Шепетівці не ста­лось, і всі ми маємо змогу вчасно дістатися на роботу чи у справах. Яких зусиль це вартує автомобілі­стам, знають лише вони. Взяти, до прикладу, лише дизельне пальне, яким заправляється більшість міського транспорту. Воно розрахо­ване'на нормальну роботу при гра­ничній температурі —22°С. За нижчих температур солярка просто замерзає. Аби цього не сталося, ав­тобуси не глушать практично ціло­добово, незважаючи ні на які збит­ки, адже пальне зараз зовсім неде­шеве.

Щоночі в автопарку чергу­ють два механіки та слюсар, які в разі необхідності оперативно усува­ють всі несправності, щоб транспорт вчасно вийшов на лінію. Завдяки налагодженій співпраці пере­візників з комунальними службами міста розчищаються від снігу авто­шляхи, що дає змогу автобусам без­перебійно курсувати на маршрутах. Ще з ночі, до виїзду транспорту, ко­мунальники прибирають дороги. До слова, цієї зими чистять навіть ті вулиці та провулки, до яких раніше чомусь руки не доходили.

Звичайно, що за умов, коли в інших містах транспорт взагалі стоїть, досить важко вирішити всі проблеми, що виникають. Та все ж ми маємо змогу їздити, а не ходити пішки. Є, щоправда, певні нарікан­ня щодо збоїв у графіку руху Авто­бусів. Але і тут є свої об’єктивні При­чини. Візьмемо, наприклад, лише дев’ятий маршрут, на рух якого в одному напрямі відведено ЗО хв, а зупинок заплановано двадцять дві. В умовах обледеніння та в так звані «години пік», коли пасажиропотік є найбільшим, на кожну зупинку в се­редньому витрачається близько 5 хв, тому і важко працювати без затри­мок. Адже перевізнику важливо не лише вчасно довезти пасажира, а потрібно дотримуватися і правил безпеки руху, аби не зашкодити на­шому з вами здоров’ю. Погодьтесь, краще запізнитись на кілька хвилин, але безпечно доїхати, ніж через не­виправданий поспіх втрапити в ДТП або травмуватися на зупинці. Тому радимо вдягати термобілизну manline.com.ua щоб не мерзнути та з розумінням поставитись до складених обставин.

Через налипання снігу та сильні морози спостерігається і рад інших незручностей, як то блокування дверей та ін. Але всі ці проблеми автомобілі­сти намагаються оперативно вирішу­вати, дбаючи про комфорт пасажирів.

Тож безперебійний рух пасажирськосо транспорту вулицями міста в сьогоднішніх вкрай складних кліматичних умовах доводить про­фесіоналізм шепетівських пере­візників, які, розуміючи свою відпо­відальність перед жителями, докла­дають всіх зусиль задля того, аби ми відчували себе комфортно за будь- якої погоди. А саме так і має бути в місті, де за кожним напрямком ро­боти стоять професіонали, відпові­дальні за свої дії.

Прочитано 936 разів Останнє редагування Субота, 23 березня 2019 17:26

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram
LuK

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Хвали мене моя губонько :lol: Гандонюку варто частіше читати шепетівський форум, там люди пишуть як сніг наші комунальники чистили. <br />До речі автобусів було значно менше ніж зазвичай, це всі помітили. Навіщо тоді відверто брехати, що всі були...

Хвали мене моя губонько :lol: Гандонюку варто частіше читати шепетівський форум, там люди пишуть як сніг наші комунальники чистили. <br />До речі автобусів було значно менше ніж зазвичай, це всі помітили. Навіщо тоді відверто брехати, що всі були в рейсах? Тримають людей за бездумне бидло.

Детальніше
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением