Розділ Шепетівка

Скільки мов ти знаєш - стільки разів ти людина

Автор 12 грудня 2011, 23:30

Шкільна родина ЗОШ № 6 бере активну участь у вивченні англійської та німецької мов. Щороку у листопаді стартує тиждень іноземних мов. Гаслом усіх заходів, які відбувалися впродовж нього часу був вислів «Mowmany languages you know, so many times you are man».

Для учнів початкової ланки пройшов конкурс малюнків «Англійська — це весело!», який дав змогу учням проявити себе, а вчителям подивитись на свій предмет очима дітей. Із захопленням команди 3 та 4 класів змагались за звання знавців мови у інтелектуальній грі, де улюбленцями фортуни стали третьокласники. Між учнями 5-11 класів пройшов захист проектів. А семикласники мали можливість позмагатись у грі «Найрозумніший». Новинкою стала акція «The magic box», яку запровадили, щоб активізувати країнознавчі навички, логічне мислення, розширювати світогляд учнів.

Кожний педагог повинен розуміти, що його завдання — зробити процес навчання захопливим, радісним та яскравим. Тоді задоволення від знань прийде до кожної дитини. І тут важливе все: усмішка, доброзичливий тон, мистецтво спілкування, почуття гумору та дружн є єднання.

О.В. Мороз, вчитель англійської мови ЗОШ № 6

0
репостів
0
репостів