Електронная сигарета

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 бер. 2011 13:47 #63585 від Symbioz
Убедившись в том что Марк Твен был прав - "Бросить курить легко, я уже столько раз бросал", решился и заказал себе через нет электронную сигарету. Сегодня с утра скурил еще обычную, после этого целый день курю электронную. На обычные пока не тянет - использую картриджи с малым содержанием никотина - но думаю перейти на полностью безникотиновые - а потом вообще бросить. Коллеги-курильщики поначалу прикалывались, но после пробы - переменили мнение - ощущения как от обычной сигареты с качественным табаком.Мля, теперь баюсь, што патянет на электронные наркотики и виртуальный секс...:ag:Но реально, помагает не тянутся к пачке мальборо.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
02 квіт. 2011 22:19 #63784 від GoBLin
на правах рекламы?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 квіт. 2011 09:04 #63861 від LuK
скільки зараз вони коштують?бачу вибір великий у інтернеті.ти які саме брав?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 квіт. 2011 10:37 #63866 від Lego
Нино, работа модера требует нервных клеток?)))Решила подойти к должности основательно?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 квіт. 2011 10:39 #63955 від Symbioz

LuK;63861 пише: скільки зараз вони коштують?бачу вибір великий у інтернеті.ти які саме брав?

Я брав Smoore M 202 (не реклама-посилання на місце продажу не має). 580 грн. Як на мене то найбільш оптимальна - правда 15 см, проте зарядки одного акумулятора вистачає на 1-1.5 дні (в комплекті їх два) і картріджи до них мають більший ресурс - на день з лишнім вистачає.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 квіт. 2011 10:45 #63957 від LuK
дорогувате задоволення)))хто виробник? якось бачила на одному з китайських сайтів по 15-20 дол.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 квіт. 2011 20:33 #63979 від Symbioz

LuK;63957 пише: дорогувате задоволення)))хто виробник? якось бачила на одному з китайських сайтів по 15-20 дол.

Так, дійсно вони коштують 15-20 доларів в Китаї, можливо 30-40 якщо брендована. Проте питання не в вартості (реальна різниця 100-300 грн - наразі не гроші), а в реальній допомозі. Те, що вона може реально замінити звичайну цигарку - випробував на собі, проте не потрібно гратись з різними смаками - найкращий Мальборо (як реальне штатівське Мальборо), ніяких фруктових смаків.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 квіт. 2011 20:48 #63982 від praporschik
ітого:покурив тиждень-як самопочуття,як відношення.напиши що відчуваєш у "собі".бо мене куриво уже теж дістало.пів цигарки(більше не йде) через півгодини-годину.зранку "до (або замість)сніданку-ціла аж "фільтр горить".так покинути "шото не позволяє"(не можу зрозуміти-що).стаж:на данний день-35,почав у 10-11.реально 12-13 повна залежність.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 квіт. 2011 21:41 #63987 від Symbioz

praporschik;63982 пише: ітого:покурив тиждень-як самопочуття,як відношення.напиши що відчуваєш у "собі".бо мене куриво уже теж дістало.пів цигарки(більше не йде) через півгодини-годину.зранку "до (або замість)сніданку-ціла аж "фільтр горить".так покинути "шото не позволяє"(не можу зрозуміти-що).стаж:на данний день-35,почав у 10-11.реально 12-13 повна залежність.

Викурював 20-25 на день, тепер 2-5 на день, вважаю за суттєвий прогрес. Заважає те, ща з 15-ти см. цигаркою на людях особливо не походиш, хоча на роботі вже сприймають нормально. Колега теж замовив - вже другий день "курить".Звичайно не повний замінник, чогось не вистачає, хоча дим (пар) - є, смак тютюну (якісного) - є, "удар по горлу" (курці зрозуміють) - є. Напевне відчуття, що все таки не справжня - заважає. Якщо не звикнеш до непсравжності електронної цигарки - то вдастся тільки зменшити кількість "викурених" справжніх цигарок. Якщо не буде заважати - то напевно кинеш палити. ІМХОПС Як на мене, найбільш реальна допомога в киданні палити (перед цим спробував Нікоретте, Табекс, льодяники якісь, тощо).

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 трав. 2011 00:44 #66776 від magneto
А есть ли такие кто курит только эл. сигарету?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.195 секунд
0
репостів
0
репостів