Дієти

  • Sweet
  • Sweet аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
03 трав. 2009 17:14 #39061 від Sweet
Відповідь від Sweet у темі Відповідь: Дієти
Nastynya, і то правда:ag:В будь-якому випадку я більше не збираюсь пробувати:ag:
Додано о 17:14
Попереднє повідомлення було написане в 17:10
Neodix, я проти дієт)А просто не було що робити і поспорили:ag:На біс не збираюсь:bl:Зато краще зрозуміла, яким буде результат..вчаться на своїх помилках..

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Ikke
  • Ikke аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
03 трав. 2009 20:11 #39067 від Ikke
Відповідь від Ikke у темі Відповідь: Дієти

Nastynya;39057 пише: Не виходить того, що головне в дієтах не саме харчування а те щоб після дієти вміти стримувати себе в розмірах їжи і не їсти все підряд.:ad:

Та і взагалі дієти спочатку задумувались як явище постійне, на все життя. Саме слово "дієта" з древне-якогось-там перекладається як спосіб життя (соррі за неточність, читала десь давно). Так шо не треба полагати завеликі надії на "двухнедельние диети, благодаря которим ви сбросите 30кг" :bl: :bk:


Эффективность разговора обратно пропорциональна затраченному на него времени

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sweet
  • Sweet аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
03 трав. 2009 20:46 #39069 від Sweet
Відповідь від Sweet у темі Відповідь: Дієти
Ikke, ага, дуже часто такі "заманчіві" пропозиції трапляються:cq:Я в шокє..навіть в контакті групи створюють, в яких розказують способи скинути лишні кг:ag:Агітатори блін:ag:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 трав. 2009 21:13 #39072 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Дієти
А кто что может сказать по поводу довольно специфической формы диет - постов?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
03 трав. 2009 21:39 #39077 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Дієти
Дуже хороша річ!!!Хоча я не притримуюсь.Але дуже корисно для організму!Давати організму трохи відпочити!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sweet
  • Sweet аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
03 трав. 2009 21:54 #39082 від Sweet
Відповідь від Sweet у темі Відповідь: Дієти
Я не належу до числа тих, хто постить..не знаю, нащастя чи нажаль...це та ж сама дієта, але яка має релігійне підгрунтя...а також обмеження часом...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
03 трав. 2009 22:01 #39084 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Дієти
Дійсно!!!Та й у Біблії ніде не написано конкретно,що у такий то період не можна їсти м"ясо.Там йдеться більше мова про духовний піст,про очищення думок!А у нас вже все перекрутили на всій лад.Спостерігаю я інколи за деякими постящими.Там стільки яду та злоби на почві голоду:da:........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sweet
  • Sweet аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
03 трав. 2009 22:13 #39085 від Sweet
Відповідь від Sweet у темі Відповідь: Дієти

Nino;39084 пише: Дійсно!!!Та й у Біблії ніде не написано конкретно,що у такий то період не можна їсти м"ясо.Там йдеться більше мова про духовний піст,про очищення думок!А у нас вже все перекрутили на всій лад.Спостерігаю я інколи за деякими постящими.Там стільки яду та злоби на почві голоду:da:........

Ні..в такому разі краще не постити..всеодно користі ніякої...маєш бажання, будь ласка, розпочинай, а не роби все, "наступаючи собі на горло"...і ще, до речі, мені не подобається, коли на піст ставлять акцент...ну, щось на зразок вихвалянь "я-то постила, да, да, а ти чому ні?я і своїх внуків привчила...я так завжди...."ну і тд, зрозуміла ситуація...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 трав. 2009 00:11 #39091 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Відповідь: Дієти
ARTIST, поділись кілограмчиками!!! Мені і дієт на мої 44 кг не треба...я все думаю як набрати вагу))А щодо посту, то я погоджуюся з Ніно! Бо Біблія не заморювала голодом, а люди самі таке придумали! Хочеться їсти - краще з'їж, але будь з чистими думками

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 трав. 2009 09:47 #39096 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Дієти

Morkovka;39091 пише: ARTIST, поділись кілограмчиками!!! Мені і дієт на мої 44 кг не треба...я все думаю як набрати вагу))

Не спіши)))Теж завжди про таке мріяла.Набрати легко,а скинути важче набагато!Та й з віком ті кілограми десь самі почнуть з"являтись)))Як сказав мені один лікар-у людини з роками розростається кишечник,і від живота ви нікуди не дінетесь.Ніякі дієти вам не допоможуть)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.151 секунд
0
репостів
0
репостів