Здоровый образ жизни...

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 трав. 2011 08:07 #66859 від LuK
всі ті дієти по моєму дурня.головне менше їсти.а ще краще (перевірено) їсти з маленьких тарілочок. п.с.їсти щоб жити , а не жити щоб їсти.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 трав. 2011 07:54 #66876 від DeepBlue
а ещё я нашла, что участник конкурса, который приготовит самый аппетитный обед, ужин или завтрак по этому калькулятору калорий *, получит 2 билета на концерт Moby в Киеве 10 июня!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 черв. 2011 00:16 #67048 від evelina
Я чула що вони розігрують вконтактi квитки на Мобі з цим додатком

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 вер. 2011 13:48 #70426 від odin

Sweet;42309 пише: Ще завжди цікаво було..Невже вплив пробіжок зранку відрізняється від вечірніх, а?))Я, наприклад, зранку не можу налаштуватись))А ввечері - без проблем..)

Угу. Відрізняється.Ранішня пробіжка може закінчитись інфарктом/інсультом. Справа в тому, що після сну кров густішає + звужені судини. Плюс тут ще нюанси з харчуванням -- зранку в організмі дуже мало глікогену - пробіжка на голодний шлунок викличе сильний голод, і, якщо не правильно поїсти -- досить великий ризик замість того, щоб скинути вагу -- навпаки набрати.Схема така: глікоген вибігався, почали помаленьку спалюватись жирові відкладення (але для цього 20-хв пробіжки недостатньо) -- низький рівень глюкози в крові діє на рецептори голоду, і, якщо поїсти білкової їжі -- все буде гуд, якщо вуглеводної, особливо швидкі вуглеводи, а їх якраз під час голоду дуже хочеться -- організм швидко перенасичується цукром, включається підшлункова і "переварює" інсуліном надлишок цукру назад в жир.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.123 секунд
0
репостів
0
репостів