ПАМЯТНИК ОСТРОВСЬКОМУ

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 лют. 2022 13:33 #121379 від myron
Відповідь від myron у темі ПАМЯТНИК ОСТРОВСЬКОМУ
Дякую Ви зрозуміли про що я! Скажу ще інше в аптеках працівникам ще вказують якого виробника втюхувати і скільки! Поліції скільки порушників зловить! На залізниці яку газету виписувать! Чисто жива конкуренція яка має викорінить те що нікому не потрібно! Те саме касається і зарплатні якщо середня по місту 8-10тис то ніхто навіть часнік не заплатять ні рубля більше! А звідси кожен шукає роботу на яку навчався і яка гідно оплачується в Україні чи по за її межами! Прикро що розумні голови їдуть в світ за очі!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 лют. 2022 15:09 #121380 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі ПАМЯТНИК ОСТРОВСЬКОМУ

 Видно що Ви ні дня не працювали на підприємстві державному!
Типу це має якесь значення :-) У нас рабство? Когось заставляють йти працювати в держ сектор?

Як би не було, а зі списком в руках не бігали кожного разу по аптеках після візиту лікаря. І не вказував лікар, в якій саме аптеці ліки купувати.

Так тоді то в аптеках ж і не було ніфіга. 
Воістину в наших людей пам'ять як в золотих рибок.
 

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лют. 2022 21:58 #121381 від Старик Хотабыч
Не тобі сопляку давати оцінку моїй памяті. Я на відміну від тебе все знаю зі своїх спогадів, а не як ти, "мама казала мама казала"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 лют. 2022 23:32 #121382 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі ПАМЯТНИК ОСТРОВСЬКОМУ
Йди в сраку ватан нещасний, а ше краще вали в рашку чи до чик-чирика і там ностальгуй. 
Ти взагалі долю своїх прадідів та дідів знаєш? Чи ти рило наїло саме і тобі попустило?
У мене в родині розкулачені, репресовані, вбиті, заморені голодом. Я більш чим впевнений, що і в тебе в родині такі знайдуться, але ж тобі пламбір в стаканчику і ковбаса по 2.20 важливіша.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 лют. 2022 07:27 #121385 від myron
Відповідь від myron у темі ПАМЯТНИК ОСТРОВСЬКОМУ
Попахує расизмом! Якщо в мене в Раші є родичі і в Білорусії значить вони козли ватніки та чік чіріковци? А російські вагони по рельсам УЗ по території України хто тоді запускає??????? Патріархат в Україні чий працює до сих пір і управи на нього нема? І таких прикладів безліч! Вітчизну як і батьків не обирають! Лише методи захисту її в кожного свої! Судилківського прапора який з 12 городка накрав посадили??????? Чоб був військовий стан розстріляли к чортовій матері по законам військового часу! А так ми гуманні треба довести його вину а там хто більше заплатить! А Ви про ковбасу по 2,20! Чому всіх хто валив Армію ще не посадили! Доречі в ті часи хлопець який не служив рахувався серед молоді неповноцінним і на нього жодна падруга не гляне а тепер хто відкупився той молодець мажор красава!! Наданий час в Шепетівці знаю сімей 10 які з дітками чухнули на ПМЖ до Польщі! Чому відкриті границі?????????
Ці користувачі подякували: Старик Хотабыч

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 лют. 2022 15:40 #121386 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі ПАМЯТНИК ОСТРОВСЬКОМУ
Попахує ідіотизмом, для початку вивчіть що таке расизм.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 лют. 2022 20:03 #121387 від Старик Хотабыч
Ого, яке геройство по ту сторону екрана.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 лют. 2022 20:07 #121388 від Старик Хотабыч
В чому саме ідіотоизм? Тобі правду в очі говорять. Ти дай відповідь на одне питання, в якій царині стало краще жити пересічному українцю. Тільки без образ, конкретна відповідь. 

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 лют. 2022 20:29 #121389 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі ПАМЯТНИК ОСТРОВСЬКОМУ

В чому саме ідіотоизм? 
В тому, що у москалів, білорусів і українців раса, у переважній більшості, однакова.  
Хоча що тут говорити, якщо ви тут намагаєтесь переконати, що при совку рядовий українець краще жив.
Хочете нити? Нийте далі, але без мене.
На постійних соплях майбутнього не побудуєш, вам ніхто нічим не зобов'язаний і навчіться вже брати на себе відповідальність.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 лют. 2022 20:46 #121390 від Старик Хотабыч
ниття, соплі... Конкретна відповідь на питання буде?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.162 секунд
0
репостів
0
репостів