Центр патріотичного виховання та реабілітації учасників АТО.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 січ. 2018 16:56 #116286 від myron
Я все зрозумів Ви в нас все знаєте! То чому аварійно небезпечну будівлю не демонтують? І вона в нас не одна! Про те, що вона аварійна повинен бути документ! А міськ раді заходи по діям щодо даної будівлі! А Ви тут про космос так що ідіотизмом та всезнайством з Вашого боку попахує теж не погано! І взагалі Ви були в тому бомбосховищі ДК ? Я був і хочу сказати там теж не все так гладко! А приміщення теж потрібно облагородити.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 січ. 2018 17:00 #116287 від Dj Os

Про те, що вона аварійна повинен бути документ!

Документ є, якщо ви піднімете свою всезнаючу дупу, зможете переконатись у цьому самі.
Тема заблокована.
  • Іван
  • Іван аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 січ. 2018 17:53 #116288 від Іван

Dj Os пише: Ви самі хоч читаєте, що викладаєте?

А це я до того, що гроші виділяються державні.
Тема заблокована.
  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 січ. 2018 20:31 #116289 від Dentist

Іван пише:

Dj Os пише: Ви самі хоч читаєте, що викладаєте?

А це я до того, що гроші виділяються державні.

Ану доказ того, що ГРОШІ дійсно пішли на цю ГО з бюджету, бо окрім закону, який ви навели та ваших слів, можна відверто донести до безглуздого тексту. А ще краще, напишіть тій людині в ПП та запитайтесь в неї особисто, а не кричіть на кожному кроці #зрада
Тема заблокована.
  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 січ. 2018 21:00 - 08 січ. 2018 21:11 #116290 від myron
Народ що з Вами говорить і так дискусія два на два толку 0 ! Поживем побачим! Всеодно не розумію для чого той центр? І хто там буде і чим займатись!
Останнє редагування: 08 січ. 2018 21:11 ким myron.
Тема заблокована.
  • Іван
  • Іван аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 січ. 2018 21:29 #116292 від Іван

Dentist пише:

Іван пише:

Dj Os пише: Ви самі хоч читаєте, що викладаєте?

А це я до того, що гроші виділяються державні.

Ану доказ того, що ГРОШІ дійсно пішли на цю ГО з бюджету, бо окрім закону, який ви навели та ваших слів, можна відверто донести до безглуздого тексту. А ще краще, напишіть тій людині в ПП та запитайтесь в неї особисто, а не кричіть на кожному кроці #зрада

Прокурор тут знайшовся,чи що??? Ану,ану, аналогічне питання - доказ того ,що не з бюджету? Напевно ви вдвох з модератором будете підтримувати те го??? Якби то була власна ініціатива з коштами , то питав в би.
Шо ви з тою зрадою та срачем??? Самі тут його розвордите!
Ці користувачі подякували: myron
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 січ. 2018 13:56 #116304 від Dj Os
ГО я захищати не збирався, не вдавайтесь до маніпуляцій Мирона. Мене обурює лише відверта брехня щодо зарплатні, яку начебто мають платити з місцевого чи районного бюджету.
Тому ще раз повторюсь, myron - брехло! Спочатку задвигає тут якийсь брєд, а потім коли його просять підтвердити свої слова, починає плигати з теми на тему. Підветрдити ж бо немає чим, ось текст єдиного рішення з цього приводу
Попередження: Спойлер!

Жодної мови про створення штатної одиниці чи будь якого закладу.

А ви пане Іване, хоча б читайте те чим намагаєтесь виправдати цього брехуна.

Пишу востаннє, або тут буде вибачення Мирона за свою брехню, або докази на підтвердження своїх слів. Якщо цього не буде, я закриваю тему до бісової матері, бо мене вже дістали ці безпідставні поливання брудом.
Тема заблокована.
  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 січ. 2018 14:43 - 09 січ. 2018 15:05 #116307 від myron
У нас в країні свобода слова а не диктатура ! Вибачень не буде! Можете собі уявивши АТОшника який прокушав земельки в якомусь бліндажі, чи окопі повернувся до рідного міста кантужений а то ще і не один раз і тут знову його у підвал реабілітувати! Він перед підвалом суіцид зробить! Де норми вимоги до приміщень? Широкі великі кімнати з великими вікнами де???????? Майте бога в животі ! Ото сховався за сторінкою в неті та й все умнік найшовся ! Поїдь на передок подивися !!!!!!! Тоді побачим хто брехун! І чи схочеш там реалібітуватися в тому центрі!
Останнє редагування: 09 січ. 2018 15:05 ким myron.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 січ. 2018 17:19 #116309 від Dj Os
Дякую брехуне, з вами все ясно.
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.176 секунд
0
репостів
0
репостів