Центр патріотичного виховання та реабілітації учасників АТО.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 січ. 2018 20:59 #116260 від Dj Os
Питайте у тому центрі, мені то звідки знати. Але точно не з бюджету.
Тема заблокована.
  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 січ. 2018 21:54 #116262 від Anykey

Але точно не з бюджету.

Абсолютно бездоказове твердження, як, власне кажучи, і твердження твоїх опонентів.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 січ. 2018 22:00 #116263 від Dj Os
На відміну від опонентів я читаю рішення міської ради.
Тема заблокована.
  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 січ. 2018 22:07 #116264 від Anykey

Dj Os пише: На відміну від опонентів я читаю рішення міської ради.

То процитуй його тут, щоб зняти всі питання.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 січ. 2018 22:11 #116265 від Dj Os
Знову оленям доводити, що я не верблюд? Якщо несуть нісенітниці, то хай самі цитують рішення на підтверження своїх слів.
Тема заблокована.
  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 січ. 2018 22:15 #116266 від Anykey
Тут ще треба розібратися, хто олень, а хто верблюд))
Тема заблокована.
  • Іван
  • Іван аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 січ. 2018 22:59 #116267 від Іван
Олень і верблюд це добре, але тьотя з дядьою за спасибі в наш час не будуть туди ходити лекції проводити.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 січ. 2018 23:04 #116268 від Dj Os

Іван пише: Олень і верблюд це добре, але тьотя з дядьою за спасибі в наш час не будуть туди ходити лекції проводити.

Це все зрозуміло, але я не розумію навіщо тут свідомо брехати та займатися вигадками?
Тема заблокована.
  • Іван
  • Іван аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 січ. 2018 23:43 #116270 від Іван
Ну може й десь ,щось не дочитано чи не дослухано, але в більшості випадків люди хочуть ,щоб це все було схоже на щось нормальне,варте поваги та спогадів в майбутньому, а не просто увірвати на даний час шматок чогось добренького , а далі хай там якось буде. Як хохли висловлюються:" моя хата скраю ,я нічого не знаю". Хотілось би ,щоб було як українці: "моя хата скраю ,я першим ворогів зустрічаю!"
А з вашої сторони варто було б вказувати форумчанам на їхні помилки, не просто обзиваючи брехунами ,а наводити документальні факти, якщо маєте їх, люди були б вдячні та обізнаніші.
Я вважаю,що створивши цей сайт та форум ви несете людям якусь ідею, щодо покращення їхнього світогляду в позитивний бік.
Думаю , були б у мене якісь папери по піднятим тут на форумі питанням однозначно поділився би.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 січ. 2018 00:19 #116271 від Dj Os
Може ще довести, що земла кругла? Не вистачить ні часу, ні сил кожен раз спростовувати дурні фантазії.
Коли обговорення доходить до поширення брехні, то ні до чого хорошого це не призведе. І я вже казав, мені остогидло сюсюкатись і кожен раз спростовувати хворі фантазії окремих форумчан. Вам не подобаєтсья мій стиль? А думати перед тим як писати теж не подобаєтсья? Навчіться вже відповідати за свої слова! Якщо хтось бреше, то він брехун, я таке кажу прямо, не збираюсь грати тут в дипломатію.
Якби ж це було вперше, але ж ні.
Тому пане Мироне, чекаю від вас або доказів ваших слів або вибачень. Якщо ми хочемо дійсно змінити в цьому місті щось на краще, то треба починати з себе.
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.171 секунд
0
репостів
0
репостів