Капець Хлібзаводу або ГЕПА

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 січ. 2017 19:21 #111005 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Капець Хлібзаводу або ГЕПА

Іван пише: Вся сіль в тому ,що усі підприємства у нас були зупинені в більшості спеціально для того ,щоб не створювати серйозної конкуренції таким от міні пекарням із щурами.

:lol: Іване, вам зі своїми теоріями заговору в цирку виступати. Все значно прозаїчніше, просто вам як людині яка все житття на зарплаті, яка ніколи не мала справи з підприємництвом, цього не зрозуміти.
Такі великі хлібзаводи просто не витримали конкуренції, до розвалу совків у них не було конкурентів і вони робили, що хотіли. Але коли з'явились приватні пекарні, то бездарні керівники не змогли з ними конкурувати, бо для них невідомі такі поняття як ефективність, маркетинг, логістика. Вони звикли, що все вирішують за них зверху.
Тому утопічно вважати, що якщо зараз вкласти гроші громади в розбудову такого заводу, то раптом всім стане добре, це гроші на вітер. Держава ніколи не була і не буде ефективними менеджером, що і довів занепад тих самих шепетівських хлібзаводів.
Ці користувачі подякували: gorobchik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 січ. 2017 20:17 #111008 від Іван
Відповідь від Іван у темі Капець Хлібзаводу або ГЕПА
То ви підтримуєте ініціативу сауни там ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 січ. 2017 20:22 #111009 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Капець Хлібзаводу або ГЕПА
Толку з того? Яка різниця хто і що підтримує?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 січ. 2017 21:07 #111011 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Капець Хлібзаводу або ГЕПА
Ну так, м'ясокомбінат закрили, аби на короленка змогла відкритись міні-цех по виготовленню ковбаси. Дуже логічно.
Ці користувачі подякували: GoBLin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 січ. 2017 21:53 - 26 січ. 2017 22:02 #111012 від Іван
Відповідь від Іван у темі Капець Хлібзаводу або ГЕПА

О В Островський пише: :lol: Іване, вам зі своїми теоріями заговору в цирку виступати. Все значно прозаїчніше, просто вам як людині яка все житття на зарплаті, яка ніколи не мала справи з підприємництвом, цього не зрозуміти.
Такі великі хлібзаводи просто не витримали конкуренції, до розвалу совків у них не було конкурентів і вони робили, що хотіли. Але коли з'явились приватні пекарні, то бездарні керівники не змогли з ними конкурувати, бо для них невідомі такі поняття як ефективність, маркетинг, логістика. Вони звикли, що все вирішують за них зверху.
Тому утопічно вважати, що якщо зараз вкласти гроші громади в розбудову такого заводу, то раптом всім стане добре, це гроші на вітер. Держава ніколи не була і не буде ефективними менеджером, що і довів занепад тих самих шепетівських хлібзаводів.

Я в відміні від вас давно вже на зарплаті не сиджу, а веду я до того,щоб не під сауни такі підприємства віддавати в приватні руки, а хоча би якнайближче до того профілю в якому вони працювали.
Щось в Білогір ї,Ізяславі, Славуті ,Теофіполі під сауни не віддали хлібозаводи, які занепадали.
Останнє редагування: 26 січ. 2017 22:02 ким Іван.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
26 січ. 2017 21:53 #111013 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Капець Хлібзаводу або ГЕПА
Людям лишь бы поплакать и на кого-то вину толкнуть. Вот Дент, ты теперь тут козел отпущения))) чего заводы закрылись? xD

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 січ. 2017 22:10 #111016 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Капець Хлібзаводу або ГЕПА

Я в відміні від вас давно вже на зарплаті не сиджу

Серйозно? А я і не знав. Підкажіть де це мені забрати зарплатню?:)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 січ. 2017 09:18 #111023 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Капець Хлібзаводу або ГЕПА
Наскільки я пам"ятаю,хлібзавод там деякий час працював і після відкриття сауни,а шепетівських підприємців-хліборобів я,пересічна шепетівчанка,знаю мінімум 3.Проблема не в сауні,проблема в головах тих,хто не зміг пристусуватись до жорстких умов ринкової економіки...Зараз час такий,що треба розраховувати лише на свої сили і не очікувати,що хтось щось зробить за тебе...На жаль чи на щастя,не знаю...Не думаю,що хлібзавод не працює,бо там сауна...Стоять колишні інші заводи,на території яких ніякої комерційної діяльності не провадиться...
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
27 січ. 2017 14:44 - 27 січ. 2017 14:50 #111025 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Капець Хлібзаводу або ГЕПА

gorobchik пише: Наскільки я пам"ятаю,хлібзавод там деякий час працював і після відкриття сауни,а шепетівських підприємців-хліборобів я,пересічна шепетівчанка,знаю мінімум 3.Проблема не в сауні,проблема в головах тих,хто не зміг пристусуватись до жорстких умов ринкової економіки...Зараз час такий,що треба розраховувати лише на свої сили і не очікувати,що хтось щось зробить за тебе...На жаль чи на щастя,не знаю...Не думаю,що хлібзавод не працює,бо там сауна...Стоять колишні інші заводи,на території яких ніякої комерційної діяльності не провадиться...

Нічого ви не розумієте, через сауну закрився завод, саме через сауну, бо не було де побудувати. А те що керівники були з радянським мисленням економіки, тупо не змогли пристосуватись до нових правил гри, то все відмазки, то все фігня)
Останнє редагування: 27 січ. 2017 14:50 ким Dentist.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 січ. 2017 15:20 #111026 від Іван
Відповідь від Іван у темі Капець Хлібзаводу або ГЕПА
Тільки тепер там приватна фірма жінки бувшого керівника і це нормально.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.170 секунд
0
репостів
0
репостів