Капець Хлібзаводу або ГЕПА

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 січ. 2017 13:52 #110989 від Іван
Відповідь від Іван у темі Капець Хлібзаводу або ГЕПА

Dentist пише: Звернути увагу керівників на що? Що одне підприємство стало збитковим і воно закрилось, але відкрились маленькі? Чи хліба в магазинах немає? В чому сенс твоєї писанини?
з.і. якщо тебе аж так сильно образило, що я звернувся до тебе на ти, вибачай, ти не представився, аби я знав з ким веду мову, тоді може і буду на ви писати.

Збитковим його зробили по-перше, по -друге якщо хліб привезений з Ізяслава чи Славути купляючи його бюджет якого міста поповнюється? Не ліпіть горбатого.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 січ. 2017 13:53 #110990 від Іван
Відповідь від Іван у темі Капець Хлібзаводу або ГЕПА
Ви не розумієтесь в простих речах або дуже далекий.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 січ. 2017 14:20 #110991 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Капець Хлібзаводу або ГЕПА

Іван пише: Ви не розумієтесь в простих речах або дуже далекий.

в нас возять Славутський хліб?))) купуйте Шепетівський, хто заважає?
а чого ти не репетуєш за Вопак, Економ, Наш Край? Вопак і Наш Край то Лукькі кантори, Економ в т.ч. Бакалія -- Хмельницькі, Лоток -- Київ. І щось мені здається, що ці 4 магазини і бакалія набагато більше бабла вивозить з міста і платять в свої бюджети, ніж Ізяславський хліб завод. Зайди в будь-який середній магазин і попроси накладу на хліб (якщо тобі дадуть), глянеш яка там сума та помнож ні кіл-ть магазинів в місті і прикинеш приблизний ОБІГ Ізяславського хліб заводу. І стань біля каси в Вопаку ввечері і глянь скільки люди кладуть в касу магазину і порівняй. Тому місту набагато не вигідніші ці заїжджі супермаркети ніж зруйнований хліб завод.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 січ. 2017 16:03 #110992 від Іван
Відповідь від Іван у темі Капець Хлібзаводу або ГЕПА
Хлопче я бачу ти дуже далекий в цій справі. Не займайся демогогією. А що до хліба "шепетівського", то зайди в ту пекарню і подивися в яких умовах його виготовляють, хоча це вже буде інша тема.
Ці користувачі подякували: Valery

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 січ. 2017 16:17 - 26 січ. 2017 16:17 #110993 від Іван
Відповідь від Іван у темі Капець Хлібзаводу або ГЕПА
Там хоч людям робочі місця створені, відповідно податки з яких надходять в бюджет міста. Та й людям є де працювати.
Останнє редагування: 26 січ. 2017 16:17 ким Іван.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Valery
  • Valery аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
26 січ. 2017 17:06 #110995 від Valery
Відповідь від Valery у темі Капець Хлібзаводу або ГЕПА
Иван, очень правильно излагает тему.. модер не прав - хлебзавод и пекарня разный уровень производства и даже качества, для города райцентра нужен хлебзавод и владе с депутатами над этим парится нужно было, а не по саунам... хлеб это стратегический продукт в плане здоровья горожан и контролировать качество технологию проще на заводе, а пекарни в основном занимаются быстрым хлебом.. А то блин чё получается коммуняки то могли и делали.....
Ці користувачі подякували: Іван

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Valery
  • Valery аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
26 січ. 2017 17:26 #110996 від Valery
Відповідь від Valery у темі Капець Хлібзаводу або ГЕПА

Dentist пише:

Іван пише: Ви не розумієтесь в простих речах або дуже далекий.

а чого ти не репетуєш за Вопак, Економ, Наш Край? Вопак і Наш Край то Лукькі кантори, Економ в т.ч. Бакалія -- Хмельницькі, Лоток -- Київ. І щось мені здається, що ці 4 магазини і бакалія набагато більше бабла вивозить з міста і платять в свої бюджети, ніж Ізяславський хліб завод. .


вот тут как раз дело депутатов и головы, на чьей земле супермаркеты, обязать в договорах или правах торговли -выставлять часть продукции местного производства... эт даже в ГЕйвропе рычаги подобные, хлынула конкурентная украинская продукция- а там бац.. КВОТЫ...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 січ. 2017 17:48 #110999 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Капець Хлібзаводу або ГЕПА

модер не прав - хлебзавод и пекарня разный уровень производства и даже качества,

От дуже було би цікаво почути - чому? В чому вони різні? Що якщо пекарню назвати заводом, то якість раптом стане кращою?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 січ. 2017 18:40 - 26 січ. 2017 18:47 #111001 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Капець Хлібзаводу або ГЕПА

Іван пише: Хлопче я бачу ти дуже далекий в цій справі. Не займайся демогогією. А що до хліба "шепетівського", то зайди в ту пекарню і подивися в яких умовах його виготовляють, хоча це вже буде інша тема.

в нас лише в 1 місці печуть хліб? (за ситуацію в пекарні полісся ситуцію знаю).
ану давай розкажи мені який ти недалекий в цих справах, розумний ти наш.
з.і. податок йде лише за робочі місця, а за підприємницьку діяльність йдуть за місцем реєстрації. 20 чоловік з 1 магазину і мільйоний обіг, різниця є?
Останнє редагування: 26 січ. 2017 18:47 ким Dentist.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 січ. 2017 18:42 #111002 від Іван
Відповідь від Іван у темі Капець Хлібзаводу або ГЕПА
Вся сіль в тому ,що усі підприємства у нас були зупинені в більшості спеціально для того ,щоб не створювати серйозної конкуренції таким от міні пекарням із щурами.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.174 секунд
0
репостів
0
репостів