Народний контроль????

  • S L
  • S L аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
14 лип. 2015 10:19 - 14 лип. 2015 10:29 #99470 від S L
Відповідь від S L у темі Народний контроль????
Чому ж окрема?Тут висвітлили нову партію,її склад (бо слово "члени" ніколи не асоціював з людьми).Тож потрібно визначитись чи достойні чи ні.Не хочете вірити мені-небіда.Та замість того щоб підтримувати брехливі пости,краще б поспілкувались вживу з цими людьми.Вони можуть розповісти про недоліки та порушення наших керівників міста,за що вони й стали "неугодними".А про зовнішній вигляд скажу так-якщо людині з народження дано велике тіло то вона вже значить "не бідує"?Сам маю зріст 182см і вагу +\-95 кг,то я також по вашому "зажерся"?Пан Островський просто на цих людей образився за "підкоп" під виконком,де його мама була керуючою справами,та з подачі певних людей,які намагаються керувати містом через в.о. поливає їх брудом.За голосування в унісон з ригами:так підтримали виділення коштів на оздоровлення дітей-інвалідів.Чи може не треба було?

І про активістів будь ласка докладніше.Один раз вийшли пропіарились з прибиранням-то це вже подвиг?А де,наприклад, з тією ж хабарницею-лікаркою якісь дії,чи з тим же гектаром землі для воєнкома?Нема активістів.Боязно рипатись.А гасло про дотримання законності в місті є."Нєувязка" якась.
Останнє редагування: 14 лип. 2015 10:29 ким S L.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лип. 2015 14:03 #99475 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Народний контроль????

Досить на них тримати образу за виконком(маму)

:lol: :lol: :lol: Коли ви вже нарешті придумаєте щось новеньке? Островська Галина Андріївна вже давним давно як пішла з міськвиконкому. Не вийде у вас більше будувати теорії заговору.
У ваш примітивний куций розум просто не вміщається той факт, що є люди, які можуть працювати без хабарів, відкатів і дерибану, та ще і за посади не тримаються. Можете скільки завгодно тут відгавкуватись, але то суті люди ж бачать що аргументами ви заперечити не можете. :)
І в чому полягав ваш підкоп то ваш? За цей час жодного зловживання вами так і не виявлено, вмійте гідно сприймати реальність.
Ви вже себе показали за ці роки, гадаєте люди настільки тупі, що не можуть оцінити вашої діяльності? Не допоможуть ні спонсорські гроші, ні бігборди, ні зв'язки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • gorobchik
  • gorobchik аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
14 лип. 2015 20:33 #99483 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Народний контроль????

S L пише: А про зовнішній вигляд скажу так-якщо людині з народження дано велике тіло то вона вже значить "не бідує"?Сам маю зріст 182см і вагу +\-95 кг,то я також по вашому "зажерся"?

я про фізичні особливості нічого не писала,це скоріш моральні якості...не всіх не худеньких людей я вважаю такими,що "зажралися"(до речі,це ваш вислів),а Вас особисто в очі не знаю...

І про активістів будь ласка докладніше.Один раз вийшли пропіарились з прибиранням-то це вже подвиг?А де,наприклад, з тією ж хабарницею-лікаркою якісь дії,чи з тим же гектаром землі для воєнкома?Нема активістів.Боязно рипатись.А гасло про дотримання законності в місті є."Нєувязка" якась.


А Ви ходили на прибирання?Чи може долучились до волонтерської діяльності?Допомогли дітям з дитбудинку?Хоч щось?Сидіти і писати,що нема активистів-багато розуму не треба,а підняти одне місце з дивана і починати щось міняти в місті -це ж дуже тяжко,правда?Глядиш,і +-95 перетворилось би в іншу цифру...
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • S L
  • S L аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
15 лип. 2015 08:49 #99493 від S L
Відповідь від S L у темі Народний контроль????
Не буду ні спорити ні щось доводити комусь.В кожного своя правда,особливо з своєї сторони монітору.Тіштеся "у вентилятор" без мене.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лип. 2015 09:38 #99494 від 259051213422@odnoklassniki.com

У ваш примітивний куций розум

Знов ти за своє. Хіба ж так можна? Чому людей ображаєш?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 лип. 2015 11:22 #99500 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Народний контроль????
Ну бо по іншому не доходить, скільки можна чіпати мою матір? Вона вже давно пішла з влади, а вони досі не заспокояться. Не те щоб їх безглузді звинувачення якось мене діставали, просто вже задрало, коли через своє беззсилля розмову переводять на неї. Це абсолютно безперпективна розмова.
Ці ребята ж сцикуни ще ті, на форумах під анонімами вони герої і облиють лайном з ніг до голови, але чомусь в очі сказати сміливості не вистачає. Здорові повнотілі дядьки, а ведуть себе як типова дворова пацанва.
Ці політичні імпотенти можуть тут писати, що хочуть, але історії не зміниш, вони себе вже показали в минулому.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • S L
  • S L аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
16 лип. 2015 08:11 #99545 від S L
Відповідь від S L у темі Народний контроль????

Островський О.В. пише: Ну бо по іншому не доходить, скільки можна чіпати мою матір? Вона вже давно пішла з влади, а вони досі не заспокояться. Не те щоб їх безглузді звинувачення якось мене діставали, просто вже задрало, коли через своє беззсилля розмову переводять на неї. Це абсолютно безперпективна розмова.
Ці ребята ж сцикуни ще ті, на форумах під анонімами вони герої і облиють лайном з ніг до голови, але чомусь в очі сказати сміливості не вистачає. Здорові повнотілі дядьки, а ведуть себе як типова дворова пацанва.
Ці політичні імпотенти можуть тут писати, що хочуть, але історії не зміниш, вони себе вже показали в минулому.


Доволі емоційний пост.Скільки б не сипав дитячими образами,ці образи тішать лише твоє велике самолюбство.Та годі про лічноє.До твого відома захист людей на яких ти зводиш наклепи,спочатку на замовлення Самооборони із Свободою(факт доведений між іншим),а зараз певно твоя особиста ініціатива(ймовірну причину я тобі вказав) є суто моє власне бажання стати на їхній захист.Цих людей я знаю вже дуже давно,кілька десяток років.І знаю чим і як вони займаються.Вони виявляють і доводять порушення і небажання нашої місцевої влади працювати на благо нашого міста і громади.За що і потрапили в "чорні списки".Єдина їхня "біда"-вони не мають власного "піар-менеджера",який би виносив ці всі матеріали на загал громади.Тож я по мірі можливостей намагаюсь їх хоч таким чином захищати від таких писак як ти.І про твою матір теж я з власної ініціативи взнав(доречі не виходячи з дому),Народний контроль тут нідочого.Такщо даремно "сходиш піною" на людей.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • S L
  • S L аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
16 лип. 2015 08:27 - 16 лип. 2015 08:28 #99546 від S L
Відповідь від S L у темі Народний контроль????
Якщо ти такий справжній борець за правду,то поспілкуйся з людьми,взнай факти,зваж всі за та проти,тоді й пиши статтю чи пости на форумі.Ато складається враження що крім в.о та Ко(ну дуже хороших людей) нема більше нікого,хто хоче змін на краще в нашому місті.Я не журналіст,в цих іхніх мутках не дуже тямлю і статті писати також не вмію.Тож залишу цю справу тим хто в цьому розбирається краще.І більше доказів:вини чи правоти.

До речі згадав.Хочу всетаки задати тобі ,Островський,запитання.Щоб потім не вплітати інших людей(я думаю розумієш про що я).Чого так не взлюбив Ударівців,нині Контролерів?Без образ і правду.Згода?
Останнє редагування: 16 лип. 2015 08:28 ким S L.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 лип. 2015 11:09 #99553 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Народний контроль????

До твого відома захист людей на яких ти зводиш наклепи,спочатку на замовлення Самооборони із Свободою(факт доведений між іншим)

Доведений факт? Де? Ким?

Чого так не взлюбив Ударівців,нині Контролерів?

А за що їх любити то? Вони всі чотири роки допомагали Антонюку грабувати місто, голосували синхронно, а тут раптом патріотами стали?

Не влаштовує їх Полодюк? - Ок, але можна чітко пояснити чому, де доведені факти зловживань. Тут вже їх всім форумом просили пояснити, що не так, але у відповідь "зустріньтесь-розповімо".
Всі ці сходки із зацікавленими бізнесменами за спинами, вони реально думають, що їх у місіт ніхто не бачить?

Хочу зауважити, що жодний допис ні самих ударівців ні твій не був видалений, якби хотіли, то могли би тут написати, що конкретно їх не влаштовує.

Саме із за таких "обранців" місто і тупцює на місці, бо замість того щоб допомагати щось робити, вони тільки те і роблять що ставлять палки в колеса.

От для прикладу, вже вдруге не дають змоги призначити керуючого міськвиконкомом. Що не влаштовує їх не говорять, але вперто голосують проти. Що чим гірше тим краще їм перед виборами?

Якщо ти такий справжній борець за правду,то поспілкуйся з людьми,взнай факти,зваж всі за та проти,тоді й пиши статтю чи пости на форумі.

З людьми я би поспілкувався якби себе не вели як паршиві котенята. Я прекрасно знаю хто пише тут образи на адресу мене, моєї матері, звинувачує сайт ніби то у зв'язках з Одудом (у нас в редакції вже штатний жарт на цю тему з'явився). Мені брати в них коментар, як ні в чому не бувало?

Але ти не думай, що я не знаю кухні з того боку. У нас є люди з їх партії, які інформують нас, просто ми не афішуємо їх імен. Навіть у їх компанії не всіх влаштовує як працюють її лідери.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • S L
  • S L аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
16 лип. 2015 11:49 - 16 лип. 2015 11:55 #99555 від S L
Відповідь від S L у темі Народний контроль????
І знову загальні фрази.

А за що їх любити то? Вони всі чотири роки допомагали Антонюку грабувати місто, голосували синхронно, а тут раптом патріотами стали?

Доведи без загальних фраз.Конкретно які питання.

Не влаштовує їх Полодюк? - Ок, але можна чітко пояснити чому, де доведені факти зловживань. Тут вже їх всім форумом просили пояснити, що не так, але у відповідь "зустріньтесь-розповімо".


Факт доведений порушення Закону про місцеві вибори.І не тільки.Хочеш взнати решту-йди на особистий контакт.Тут в реверансах певно ніхто не буде розпинатись.Скептично відносяться до подання інформації в інтернеті.


От для прикладу, вже вдруге не дають змоги призначити керуючого міськвиконкомом. Що не влаштовує їх не говорять, але вперто голосують проти. Що чим гірше тим краще їм перед виборами?


Важко запитати чому кандидатура не влаштовує?Очікуєте реверансів?

З людьми я би поспілкувався якби себе не вели як паршиві котенята. Я прекрасно знаю хто пише тут образи на адресу мене, моєї матері, звинувачує сайт ніби то у зв'язках з Одудом (у нас в редакції вже штатний жарт на цю тему з'явився). Мені брати в них коментар, як ні в чому не бувало?


Ти ж сам не хочеш спілкуватись,а звинувачуєш людей.І во"Свол...та" також показало своє обличчя.Колишній голова райради.Скільки землі вдерибанив?890 га?

Але ти не думай, що я не знаю кухні з того боку. У нас є люди з їх партії, які інформують нас, просто ми не афішуємо їх імен. Навіть у їх компанії не всіх влаштовує як працюють її лідери.


Саме через це і покинули ряди Удару.
Останнє редагування: 16 лип. 2015 11:55 ким S L.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.182 секунд
0
репостів
0
репостів