Площа Героїв Небесної Сотні

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
13 черв. 2015 18:56 #98779 від
Площа Героїв Небесної Сотні в Шепетівці віднедавна стала справжнім «яблуком розбрату» між владою та ініціативною групою містян. Річ у тім, що головний майдан міста давно потребує капітального ремонту, а грошей у скарбниці - катма.

Щось мені здається, що лукавлять обидві сторони, а в результаті програє місто. Можливо, хтось знає більше ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 черв. 2015 19:00 #98780 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Площа Героїв Небесної Сотні
Прикольно... ніби і залогінився нормально, а обізвали "анонімністю"...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 черв. 2015 20:59 #98781 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Площа Героїв Небесної Сотні
Ось ще один сюжет в догонку

Хто є замовником думаю і так видно :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 черв. 2015 21:00 #98782 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Площа Героїв Небесної Сотні
Деталі цього всього знаю, але поки не буду писати. Якраз готуємо матеріал з цього приводу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 черв. 2015 08:09 #98786 від praporschik
Наш самий кращий в.о. якби і не проти,але таки неможна.Виконком теж дуже хитро зробив-утримались.Ні за,ні проти.А рішення не пройшло.В результаті будуть винні або Енергоінвест,або колишні Ударівці.Місцева ж влада знову вийде сухою з води,хоча цілком свідомо ріже цю ініціативу.Питання чому?Може для себе готовить піархід до виборів?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 черв. 2015 08:11 #98787 від praporschik

Островський О.В. пише: Деталі цього всього знаю, але поки не буду писати. Якраз готуємо матеріал з цього приводу.


Готуєте чергову порцію лайна на нєугодних?
Ці користувачі подякували: maroshka, Maryna

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • maroshka
  • maroshka аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
  • ая-яй
Більше
15 черв. 2015 12:14 #98797 від maroshka
Відповідь від maroshka у темі Площа Героїв Небесної Сотні
Леніна повалили, площу перейменували, попіарились на всю Україну, а буряни пополоти забули чи хоча б раз на місяць траву покосити. Ні сам не гам, ні другому не дам

Ветры жизни меняют дорожные указатели

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 черв. 2015 13:03 #98798 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Площа Героїв Небесної Сотні
Сапку в руки і покажи як це робити треба :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 черв. 2015 14:59 #98799 від Sposterigach
Якби це було в Славуті - то проблему давно б вирішили на користь жителів міста

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 черв. 2015 21:52 - 19 черв. 2015 21:55 #98911 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Площа Героїв Небесної Сотні
Щось з матеріалом затянули, відпишусь по сабжу.

До останнього виконкому ініціативна група працювала злагоджено з в.о мера і ніяких проблем не виникало. Єдине що вони хотіли робити все без документації, але їх переконали що без неї роботи почати неможливо, це вимога Закону.

Проектно кошторисну документацію зробили, а от підрядника і договору з ним не було. Чим це загрожує? А тим що коли немає договору то і немає зобов'язань, можна почати видимість роботи, розрити всю площу, а потім сказати що гроші закінчились. Як церква спаплюжила парк осушувальним каналом, я думаю нагадувати не потрібно. Плюс до того в проекті вказаний фонтан, а водовідведення не передбачено.

Полодюк вказав на ці недоліки і попросив їх усунути до наступного виконкому. На цьому його роль закінчилась.

Але треба ще дещо пояснити. В наведених сюжетах дуже часто вживається слово "місцева влада", але насправді не все так просто. У Виконкомі лише 5 членів з 13 являються представниками влади. На тому засіданні з 5 членів взагалі було аж 3. Всі інші це громадські діячі. Ось тут можете ознайомитись зі складом shepetivka-rada.gov.ua/2011-04-23-20-43-06/sklad-vikonkomu.html

Так ось, коли цю всю історію подають так ніби влада ставить палки в колеса, то чомусь забувають за інших членів, а в них були свої пояснення. Представники самооборони взагалі хотіли голосувати проти, тому що в свій час на Майдані стояли проти таких як Буряк (власник Сварогу), але в підсумку утримались.

Що роблять в такому випадку? Шукають підрядника, доводять до ладу документацію, переконують незгодних і повторно виносять на виконком.

Ініціативна ж група чомусь вирішила заплатити телеканалу, щоб він зняв замовний сюжет. Більше того до нас також звертались щоб ми піднімали резонанс навколо цієї історії. Поки ми вивчали історію, то в ефір вже вийшли сюжети.

Тому я вважаю, що це все або якесь велике непорозуміння, або хтось дуже хотів знайти привід для піару себе і антипіару місцевої влади.

Ті ж телеканали чомусь не домовлялись зазделегіть про інтервью з Полодюком, а вставили лише відеоряд, де пресу ніби не пускають до в.о. міського голови. Поїхати на зйомки знаючи у кого треба взяти коментар і зазделегіть не позвонити? - це просто вверх непрофесіоналізму. Я вже мовчу про те, що коментар взятий лише у двух сторін, та і синхрон Полодюка займає менше 10% часу який наданий ініціативній групі.

Я все ще сподіваюсь, що це реально непорозуміння і ініціативна група зробить все, що від них вимагали і просто ще раз виставить проект на голосування. В іншому випадку це просто обурливо - використовувати тему реконструкції площі Героїв Небесної Сотні в своєму передвиборчих цілях.
Останнє редагування: 19 черв. 2015 21:55 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.166 секунд
0
репостів
0
репостів