Площа Героїв Небесної Сотні

Більше
23 черв. 2015 23:17 #99060 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Площа Героїв Небесної Сотні

vasyok пише: Дуже цікаво дізнатися склад цієї Ліги керівників і побачити повністтю відеопроект (на відео тільки декілька кадрів).


Ближче до виборів дізнаємось :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 черв. 2015 08:42 - 26 черв. 2015 10:50 #99101 від praporschik
Островський О.В. задам тобі питання:а що виконком не відноситься до міської влади?Чи міська влада це тільки Полодюк та іже з ним?І міська влада і місцева влада різні поняття?На офсайті shepetivka-rada.gov.ua/ в стрічці міська влада чітко вказано хто являється міською владою.Тоді навіщо писати такі замути

Але треба ще дещо пояснити. В наведених сюжетах дуже часто вживається слово "місцева влада", але насправді не все так просто. У Виконкомі лише 5 членів з 13 являються представниками влади. На тому засіданні з 5 членів взагалі було аж 3. Всі інші це громадські діячі. Ось тут можете ознайомитись зі складом shepetivka-rada.gov.ua/2011-04-23-20-43-06/sklad-vikonkomu.html

Так ось, коли цю всю історію подають так ніби влада ставить палки в колеса, то чомусь забувають за інших членів, а в них були свої пояснення. Представники самооборони взагалі хотіли голосувати проти, тому що в свій час на Майдані стояли проти таких як Буряк (власник Сварогу), але в підсумку утримались.

.

Висвітлено 5 із 13.Цифри не зходяться.

Більше того до нас також звертались щоб ми піднімали резонанс навколо цієї історії. Поки ми вивчали історію, то в ефір вже вийшли сюжети.

Незручно полити брудом місцеву владу,коли являєшся провладним.А ще більш незручно полити брудом відомих в місті людей,директорів підприємств.

Ти звичайний боягуз,який на замовлення поливає брудом людей,і маючий впевненість що за ці писаки в інтернеті йому нічого не буде.

Доречі,ти розглянув,як модератор, мою скаргу на тебе ж в темі про во Свобода?Порушення правил форуму пункт 1.2,пункт 11.14 та пункт 11.15.Чи ніхто не бачив то й мовчу?
Останнє редагування: 26 черв. 2015 10:50 ким praporschik.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 черв. 2015 16:01 #99111 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Площа Героїв Небесної Сотні
praporschik, якщо ти не поважаєш мене, то з чого ти взяв, що я маю поважати твою думку? :lol: Чуваче, твої скарги і дописи давно в мене в ігнорі. Ті хто хочуть розібратись в ситуації, моє пояснення зрозуміли і заперечень не мають. А ти далі продовжуй запливати жовчю. ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 черв. 2015 18:25 #99113 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Площа Героїв Небесної Сотні
Обговорення реконструкції Площі перейшло на особисті образи...Мабуть,хтось переплутав тему... :unsure:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 черв. 2015 19:02 #99114 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Площа Героїв Небесної Сотні

gorobchik пише: Обговорення реконструкції Площі перейшло на особисті образи...Мабуть,хтось переплутав тему... :unsure:

Прапорщик по інакшому не вміє, в нього завжди аргументів бракувало. Він так заюшився на Свободу і Полодюка зокрема, що будь яке обговорення зводиться до особистих образ.
Тим часом вчора був виконком. І що ви гадаєте? Ініціативна група принесла виправлений проект? - ніфіга.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 черв. 2015 19:13 #99115 від praporschik

Островський О.В. пише: praporschik, якщо ти не поважаєш мене, то з чого ти взяв, що я маю поважати твою думку? :lol: Чуваче, твої скарги і дописи давно в мене в ігнорі. Ті хто хочуть розібратись в ситуації, моє пояснення зрозуміли і заперечень не мають. А ти далі продовжуй запливати жовчю. ;)


А я від тебе вимагаю поваги?Ні.Просто не бачу,тобою обіцяного матеріалу по темі.І роблю певні висновки,пригадуючи твої попередні пости та статейки.І якщо ти не виконуєш свої обовязки як модератор,а я саме це вказував"нічого особистого",то редагуйте тоді правила форуму.А для мене особисто ти провладний нікчема,який по команді "фас" поливає брудом "нєугодних".Та тут вийшло трохи по іншому:певно таки до тебе звернулись люди "піднімати резонанс",а ти "ввімкнув задню"-це якесь непорозуміння і т ді т п.Твоя провладність вже відома.Але ти вважаєш що твої пояснення в стилі(я вам таки авторитетно заявляю)задовольнили певну когорту однодумців.Тож мають задовольнити всіх-є хибною думкою.

То скажи-матеріал буде?Чи годі очікувати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 черв. 2015 19:23 #99116 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Площа Героїв Небесної Сотні
Матеріал буде, не переживай. Просто готую його не я і він буде включати не лише цю незрозуміло історію.
А ти нещастя свого добився, посидь в бані, не заважай дорослим спілкуватись. Вже дітей має, а інтелект на рівні амеби.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.084 секунд
0
репостів
0
репостів