Хто "дерибанить" наше місто?

  • OIL
  • OIL аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
19 квіт. 2015 22:02 #97443 від OIL
Відповідь від OIL у темі Хто "дерибанить" наше місто?
nksh
В даному випадку, поглянь на ситуацію з ковальчуком не з позиції «мытаря» а з позиції підприємця (як говорять в народі «зніми шори»)
- Я не в курсі деталей, але не може бути що йому були виділені кошти і він за них придбав обладнання і т.д. Більш за все було складено кошторис, який пройшов експертизу і т.д і т.п., підписано договір, можливо був проплачений аванс, було змонтовано та налаштовано котельню, підписано акт виконаних робіт та проведено розрахунок. Тобто підприємець вклав власні кошти, враховуючи інфляційну складову 14-15рр (мається на увазі ріст цін), є велика ймовірність «попадоса», тому що договір підписується в грн. і в період від підписання договору до отримання коштів по акту вик робіт реальні витрати можуть перевищити кошторисну вартість, тобто підприємець спрацює в мінус
- Щодо опалювального сезону в муз школі, я писав що мені відомо що він ставив котельні, деталі розрахунків не відомі, але я сумніваюсь, що вартість цього опалення може бути більша ніж при умові споживання послуг енергоінвеста
- Стосовно плівок, закладів та швей, ти говориш що потрібно жити по законах, ти впевнений в достовірностях своїх дописів, на чому вони базуються на фактах чи на домислах, наскільки мені відомо, цей цех працює в Шепетівці не один рік і реалізує тут же частину своєї продукції, у 2014 році змінив місце, мало ймовірно також що в нинішній ситуації вони будуть працювати без оформлення працівників, якщо не на повну зайнятість так по цпу мабуть по оформляли. Стосовно гральних закладів то з 2014 року легальних і нелегальних в Шепетівці не має. Так ось перше порушення законів це звинувачувати без об’єктивних фактів.
- я не задовбаний, і острів тільки через те що мені не сподобався твій допис базований на домислах та презентований як спіч «борця з несправедливістю» купувати не збираюсь, а по дебільних законах які насамперед направлені на знебожіння переважної кількості населення українці ніколи не жили і повір мені жити не будуть, тобі це відомо більше ніж мені…

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 квіт. 2015 11:24 #97619 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Хто "дерибанить" наше місто?
Ну що? Продовжуєм срач?))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 квіт. 2015 11:46 - 25 квіт. 2015 11:47 #97622 від 259051213422@odnoklassniki.com

мало ймовірно також що в нинішній ситуації вони будуть працювати без оформлення працівників, якщо не на повну зайнятість так по цпу мабуть по оформляли. ]

Довго сміявся :) У нинішній ситуації, деякі підприємства прямо на очах в "тінь" перейшли - вивіски познімали, нібито-то позкривалися, а працюють і далі. А ви тут про якісь офіційні оформлення говорите. Таке враження, що з іншої планети пост. Про гральні - заклади... Ну, згоден, поменшало, але вони аж ніяк не зникли.
Останнє редагування: 25 квіт. 2015 11:47 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 квіт. 2015 18:57 #97635 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Хто "дерибанить" наше місто?
Ось моя думка про весь цей срач shepetivka.com.ua/blogs/yak-u-33-kanalu-...a-na-hrani-folu.html

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 трав. 2015 01:28 #97919 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Хто "дерибанить" наше місто?
Чесно,складається таке враження,що на Енергоінвест хтось дав команду "фас" і більше ніяких проблем в Шепетівці немає,окрім "інвесторів-хапуг",якими всі наші ЗМІ намагаються виставити цю організацію.Люди добрі,чого ви мовчали і де ви були,коли міська рада заключила з ними концесійну угоду?Тоді всіх все влаштовувало,а зараз ті самі "дєятелі" депутати,які тоді одноголосно проголосували за укладання цього договору,намагаються все спихнути на "попередників",хоча склад міської ради з тих пір не змінився.Це все схоже на відволікання від інших, не менш важливих проблем в місті і створування штучного ажіотажу по цій темі.По великому рахунку, пересічним громадянам Енергоінвест нічого поганого не зробив,а те,що в місті справжній дерибан дійсно прикривається уявною боротьбою з корупцією,на фоні цієї теми відходить на другий план.Давайте залишимо це питання для юристів і суду і не будемо лізти туди.в чому ми не знаємо і половини того, що відбувається і підримувати рішення,законність яких ще треба довести...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 трав. 2015 09:09 #97922 від 259051213422@odnoklassniki.com

Чесно,складається таке враження,що на Енергоінвест хтось дав команду "фас"

Якщо складається таке враження, то це тому, що скоріш за все так і є :) Я от взагалі особливо не вчитувався хто там чим не задоволений (навіть не знаю що це за кантора така. Колишні ЖЄКи чи що?), і в чому тут суть питання, але здогадуюсь, що все зводиться до класичного "отнять і подєліть" :) Ручна ж керованість наших депутатів, мерів і т.п., а значить і підконтрольних їм ЗМІ це уже давно "прітча во язицах" - "область" спускає рішення (навіть хто буде мером, незважаючи на всі вибори) - "місто" їх виконує. Так було, є, і буде. Ні-ні, звичайно, є протоколи засідань, вибори, плюралізм партій і думок, і взагалі "а ти шо, бачив?", але ж ми тут люди дорослі, а багато хто навіть "терся" біля влади. І всі ми добре знаємо як і що у нас робиться.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 трав. 2015 14:25 #97925 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Хто "дерибанить" наше місто?

Люди добрі,чого ви мовчали і де ви були,коли міська рада заключила з ними концесійну угоду?

Дійсно, чого ви мовчали? Впринципі з того часу нічого не змінилось, людям і зараз відверто начхати на їх місто.
І дуже велика помилка вважати, що

По великому рахунку, пересічним громадянам Енергоінвест нічого поганого не зробив

Небажання думати хоча б на крок уперед завжди вилазить боком. За Енергоінвест взялись тому що факт їх шахрайства доведений фактами.
Знаєте інші приклади дерибану? Будь ласка діліться інформацією з фактами та доказами, для того форум і існує.
Але ж легше строчити із тепленького диванчику: "ЗРАДА", "Всі мудаки!" і тд.
Нажаль форум з місця з комунікації та спільного способу вирішення проблем перетворюється на сходку пустозвонів для яких нецікаво подивитись правді у вічі, значно ж цікавіше будувати теорії заговору і змагатись в побудові божевільних версій.
Вже немає сил штурхати ці диванні війська в сраку, саме через таких як ви і опускаються руки. Сидіть і далі по вуха в лайні.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 трав. 2015 21:04 #97926 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Хто "дерибанить" наше місто?
Не буду відповідати грубістю на грубість, рівень виховання не дозволяє.Мені зовсім не байдужі проблеми мого міста і якщо я не розділяю Вашу точку зору,це зовсім не означає,що мені нецікаво подивитись правді у вічі.А якщо сенс форуму заключається у тому,що всі мають погоджуватись з думкою модераторів,то переписуйтесь самі між собою і не виносьте теми на загальне обговорення,адже,як я розумію,крім Вашої думки,Шановний,є тільки неправильна...Останню фразу залишу без відповіді,мабуть,з якоїсь причини Ви вирішили,що маєте моральне право розкидатись подібними словами...Не мені судити...А руки опускаються,бо втрачається сенс будь-яких обговорень через такі дописи,як Ваш останній.Мабуть,має існувати якась мінімальна взаємоввічливість і повага до чужої думки...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 трав. 2015 21:34 #97927 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Хто "дерибанить" наше місто?
Я не закликаю вас цілком і повністю погоджуватись з моєї думкою. Просто перш ніж когось звинувачувати в дерибані, то будьте ласкаві зібрати фактаж.

По Енергоінвесту наші журналісти місяцями збирали докази їх злочинної діяльності, натомість ви подаєте це ніби ми це по замовленню тільки зараз почали робити. Робили ми це ще за часів Антонюка, що ви в той час робили особисто? Цей ажіотаж піднімається не просто так, а тому ще це загрожує всім і кожному в Шепетівці. Доки у вас взимку не будуть холодні батареї, доти до вас не дійде важливість цього питання.

Моя остання фраза не адресована вам персонально, вона адресована всім. Коли два роки тому нашу редакцію пресували по замовленню певні особи при погонах, то всі мовчали, боялись. Окрім нашого сайту про зловживання депутатів і міського голови ніхто нічого не говорив. А зараз елементарно лінуються входити на засідання міської ради і лише біля моніторів строчать про дерибан, тільки який конкретно не знають. Пізнувато ви спохватились.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 трав. 2015 21:36 #97928 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Хто "дерибанить" наше місто?

Я от взагалі особливо не вчитувався хто там чим не задоволений (навіть не знаю що це за кантора така. Колишні ЖЄКи чи що?), і в чому тут суть питання, але здогадуюсь, що все зводиться до класичного "отнять і подєліть"

От класичний висєр таких диванний військ.

Є підозри дерибану? Піди перевір, надішли запити, попитай колектив...способів чимало. Але ж легше на форумі покричать чи не так?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.126 секунд
0
репостів
0
репостів