Туристична привабливiсть Шепетiвки

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 квіт. 2013 17:28 #85290 від Filini
Туристичний потенціал у міста є, ним просто треба займатись. Нинішня місцева влада зараз думає лише де б урвати шось, так шо при всьому бажанні ваші ініціативи зараз буде дуже важко реалізувати через процвітання у місті хабарництва.
Але на майбутнє дійсно було би не поагано структувати інформацію і зробити підсумок, що у нашому місті є на цей час.
Звичайно головне чим можна зацікавити туристів це все, що повязано з Миколою Островським. Це має бути не лише музей, треба хоч якось відмітити місце де безпосередньо проживав і творив Микола. Не секрет що багато моментів з його книжок реальні, наприклад узкоколейка, хто знає що з нею зараз? Якби подібні речі відновити чи реставрувати то можна було би робити повний комплексний тур.
Щодо обслуговуючої сфери то центральний готель та кімнати на залізниячному вокзалі не влаштують звичайного туриста. Готель у жахливому стані як ззовні так і зсередини, міська влада мала подбати про те щоб його приватний власник мав нести відповідальність за спотворення його історичного вигляду і функціональної якості зокрема. Але шо маємо те маємо.
вокзальні кімнати незручні хочаб тим, що там галасно - поїзди, оголошення, відвідувачі...
Ці користувачі подякували: muko

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 квіт. 2013 16:47 #85307 від pavlok
так, нинішній стан ніяк не задовольнить потреби, це те, що вже є, з цим можна починати.
А питання з владою були завжди. Треба, щоб були люди, які хочуть і будуть цим займатись, звичайно ж на місці.

Я, нажаль, фізично знаходжусь далеко від міста і можу і буду підтримувати ініціативи.

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 квіт. 2013 17:33 #85309 від admin
Я гадаю варто для початку ознайомитись з найпопулярнішим серіал 2000 року в Китаї. Щоб зрозуміти на чому варто робити акценти для китайців.
shepetivka.com.ua/forums/kultura/80647-y...stal-1999-kytai.html
Ці користувачі подякували: Filini

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 трав. 2013 21:32 - 07 трав. 2013 21:56 #85497 від Бути тут
я думаю що Шепетівщина була католицьким краєм.
от наприклад старий храм що біля цукрового заводу, то був католицький храм.
але після жовтневої революції його кажись закрили і потім передали православній церкві, на жаль не знаю у яких роках...
в ті часи майже всі храми передавали до православної церкви, це сталось кажись після 2-гої світ. війни, тому що все-таки росія мала трішечки рівнятись на Європу, бо половина Європи було в руках ссср.
а старий монастир який в Городищах, то зовсім був греко-католицьким.
можливо я помиляюсь, хто знає напевно напишіть, мені це теж дуже цікаво!
Останнє редагування: 07 трав. 2013 21:56 ким Бути тут.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 трав. 2013 21:56 #85499 від Dj Os
Впринципі погоджуюсь, в Шепетівці чимала польська діаспора зокрема, в цьому напрямку також можна попрацювати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 трав. 2013 22:12 - 07 трав. 2013 22:47 #85500 від Бути тут
наприклад в Дубно є що показати, траса через нього проходить, і купа таких міст є на західній стороні нашої крани. а біля нас дорога така що матюгаєшся після кожних пів км. та взагалі... от наприклад цей же гарний монастир що в Городищах, чи багато людей про нього знає? його історію, його зараз паклюжать новими незграбними розмальовками, замість того щоб відреставрувати старе. так він не зовсім підходить до грецької традиції, але навіщо ляпати це (вибачте) лайно. я маю на увазі те що ми любимо зробити все по своєму ні зким не порадитись, а потім виходить питання (чому все так через жопу получилось)
Останнє редагування: 07 трав. 2013 22:47 ким Бути тут.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
31 лип. 2013 02:21 #86352 від admin
2-5 серпня група велосипедних активістів з різних міст України проведе польову експедицію для розвідки ділянки майбутнього міжнародного туристичного маршруту “EuroVelo-4” у Хмельницькій, Рівненській, Тернопільській та Львівській областях загальною довжиною понад 300 кілометрів. Ініціатори проекту запрошують долучатися до заходу місцевих громадських активістів та органи місцевого самоврядування.

Мета поїздки – знайти оптимальний маршрут для міжнародної велотраси, а також зробити опис та фотографування маршруту та усіх населених пунктів на ньому. Велосипедисти рухатимуться за маршрутом з Шепетівки до Львова, відвідуючи туристичні атракції та інфраструктурні об’єкти, такі як готелі, кафе та залізничні станції. Вся зібрана інформація буде опублікована українською та англійською мовами на сайті www.eurovelo.org.ua, а в подальшому включена до туристичних карт та путівників.

Керівники експедиції запрошують до співпраці представників громадських організацій, велосипедних та туристичних спільнот та органів місцевої влади з населених пунктів, через які пройде маршрут: Шепетівка, Славута, Острог, Шумськ, Кременець, Почаїв, Золочів та Львів. Ми будемо вдячні, якщо ви матимете можливість зустрітися з нами і показати нам (а через нас – тисячам європейських туристів!) ваше місто і ваш район з найкрашої сторони. Зацікавлених громадян та організації просять звертатися за електронною адресою eurovelo@avk.org.ua та телефоном 067 442 14 94.
Ці користувачі подякували: Ikke

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 серп. 2013 02:47 #86367 від Dj Os
Цікаво хоч хтось звязався з організаторами? Чи всім побоку? І правильно нафіга туристи нам у місті...(((
Ці користувачі подякували: pavlok

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 серп. 2013 19:41 #86570 від pavlok
Із запізненням зв*язався. Давайте разом зберемо інформацію, яка буде їм в нагоді.

"Нас цікавлять:
місця, варті відвідання (музей Островського ми вже описали),
об'єкти туристичної інфраструктури (готелі, ресторани),
об'єкти транспортної інфраструктури (автобусне сполучення з іншими пунктами по маршруту Євровело), велосипедні магазини та майстерні."
- давайте складемо перелік - нам в +.

А також попросили провести польове дослідження на трасі Шепетівка - Славута, так як вона має доволі високий трафік: в робочий день між 8:00 та 9:00 слід на протязі 10 або 15 хвилин підрахувати кількість автомобілів на цій ділянці біля в'їзду в місто, які прямують в обидва боки і помножити це число на 6 (якщо спостереження тривали 10 хв), або на 4 (якщо 15 хв). - є ті, хто в цьому місці буває?

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 серп. 2013 19:50 #86571 від Dj Os
Ну окрім музею Островського у нас ще є краєзнавчий музей. Автобусне і залізничне сполучення є майже зі всіма містами маршруту.
Щодо польового дослідження, то треба Люк попросити, вона проживає в тому районі і вигулює собаку.))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.184 секунд
0
репостів
0
репостів