Допомога Дитячому Будинку у м.Новоград-Волинський 2012

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 груд. 2012 22:17 #82424 від Symbioz
От і завершилась поїздка в дитячий будинок. Організатори поїздки з Київа були приємно здивовані нашими Шепетівськими подарунками - не сподівались, що ми зможемо стільки зібрати. До речі ми ще перед саим виїздом закупили 32 кг. капусти, 10 кг. яблук, мішок цибулі (ще на 170 грн.). Загалом бюджет по подарункам від Шепетівки склав 1140 грн., не враховуючи вартість самої поїздки - їхали двома машинами я і Boogor, за що йому окрема подяка - в одну машину все б не влізло.
Сама дорога видалась трошки важкою - дорога-лід, швидше за 70-80 км/год їхати не можливо/не варто.
Приїхали на декілька хвилин пізніше київлян. Відразу взялися за розвантаження. Київлянами було закуплено товарів (памперси, пральний порошок, дитячі суміші, соки, фрукти, крупи, мука, цукор, консервація) на суму біля 60 тис.грн. Частину грошей як зазвичай завезли в місцеву аптеку, щоб на цю суму дитячий будинок зміг придбати медикаменти.
Поки чоловіки розвантажували, наша прекрасна половина знайомились з наймолодшими діточками... Потім взявши солодкі подарунки та іграшки пішли в старшу групу поздоровити дітей. Діти нас чекали і радо зустріли, вони не бояться дорослих, в кожному вбачають маму чи тата і просяться на руки. До речі відступивши від теми додам, що із всиновленням цих дітей дуже важко, мало того, що діти з фізичними вадами, то ще й батьки від деяких з них не відмовляються, приїзджають до них 1-2 рази на рік і таких батьків, як виявляється, не можуть позбавити батьківських прав і не можуть цих діток віддати тим хто їх хоче всиновити.
Ігри з цими дітьми принесли багато радості нам - дорослим людям. Приємно було дарувати радість і цим дітям, яким її не подарували рідні батьки.
Надалі трошки фото.
Вибачте за якість фото - фотоапарат забув, прийшлось фотографувати на штангенциркуль.
Дорога на Новоград:

Boogor:
















І ще раз хочу подякувати Luk, Boogor, Praporschik, родині Сарнацьких, родині Штойко за допомогу надану цим дітям.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: Dj Os, LuK, Lego, Dentist, IIIkinep, praporschik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 груд. 2012 22:18 #82426 від Symbioz
Пізніше додам посилання на якісні фото зроблені представниками з Київа.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 груд. 2012 22:50 - 22 груд. 2012 22:53 #82444 від ТРПКСН-941-А

Symbioz пише: Вибачте за якість фото - фотоапарат забув, прийшлось фотографувати на штангенциркуль.

Нармальный у тя штангенциркуль, не НОКИЯ случайом?
Девка на шестой снизу фотке - прирожденный лидер, если не сломаецца - то сломает многих и многих...
Йя б ее удочерил...
Останнє редагування: 22 груд. 2012 22:53 ким ТРПКСН-941-А.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 груд. 2012 23:18 #82449 від Dentist

ТРПКСН-941-А пише:

Symbioz пише: Вибачте за якість фото - фотоапарат забув, прийшлось фотографувати на штангенциркуль.

Нармальный у тя штангенциркуль, не НОКИЯ случайом?
Девка на шестой снизу фотке - прирожденный лидер, если не сломаецца - то сломает многих и многих...
Йя б ее удочерил...

Ти їх ще вчора ненавидів, навіщо тобі удочерити майбутню, як ти виражався, хвойду повію, наркоманку, алкоголічку?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 груд. 2012 23:20 #82450 від Dj Os
Як завжди молодці! До речі нагадайте чому ви їздите аж в Новоград-Волинський? Хіба нашому інтернату не ближче допомогти?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 груд. 2012 23:35 #82453 від Symbioz

Dj Os пише: Як завжди молодці! До речі нагадайте чому ви їздите аж в Новоград-Волинський? Хіба нашому інтернату не ближче допомогти?

Цю поїздку організовують активісти ауді-клубу, учасником якого я є також. Я їх ніколи не питав, чому Новоград, а не Київ, чи щось ближче до столиці. Просто допомагають, можливо тому що там не просто діти залишені батьками, а діти з певними вадами фізичного розвитку, та ще й дошкільного віку, можливо тому що директор там - Людина, а не просто - керівник. Та й різниці не бачу куди їхати і кому допомагати - не в цьому питання, це просто приклад того, що можна робити добро.
Для ауді-клуба це вже добра традиція...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 груд. 2012 23:48 - 22 груд. 2012 23:49 #82455 від ТРПКСН-941-А

Dentist пише: Ти їх ще вчора ненавидів, навіщо тобі удочерити майбутню, як ти виражався, хвойду повію, наркоманку, алкоголічку?


Вот тибе, как модератору - негоже (ИМХО) ыпсто передергивать :(
Во-первых, не ненависть, а знания. Психология, кибернетика, социология, антропология и так далее.
Во-вторых, девочка на фотке выкинула ручку вверх а-ля zieg heil. На ручке - видно линии. Кто в теме - тот линии прочитает и поймет, где какая линия и чего она значит
И третье: если удочерю (к цчему объективно пока не готов) - нихера не "хвойдой", "наркошей", или "блядью" ей - НЕ БЫТЬ
И не опускайся к перекручиванию слов, ты модератор, как-никак...
Останнє редагування: 22 груд. 2012 23:49 ким ТРПКСН-941-А.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 груд. 2012 23:56 #82457 від Symbioz

ТРПКСН-941-А пише: Во-первых, не ненависть, а знания. Психология, кибернетика, социология, антропология и так далее.
Во-вторых, девочка на фотке выкинула ручку вверх а-ля zieg heil. На ручке - видно линии. Кто в теме - тот линии прочитает и поймет, где какая линия и чего она значит


Ну по-перше знання без спостережливості - нуль. А я писав, що діти з фізичними вадами - їм не вдасться в твоєму розумінні стати хвойдами, повіями, зеками... На фото тільки ті діти, що можуть ходити і більш-менш розуміють оточуючий світ.
А дівчинка підняла руку не як zieg heil, а як вчать у школі - підпираючи лікоть іншою рукою - щоб на неї звернули увагу/приділили їй увагу.
А твій розум вимальовує чомусь зовсім нетипові/спотворені картини...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 груд. 2012 23:57 #82458 від Dentist
1.Свої знання ти довів постами тут, та у далекому 2002-2003 в технікумі.
2. Мені вірити в лінії на долонях, це те саме повірити в календар Майа, аля кінець світу
3. Хто зна який ти батько, якщо виховався на бухлі, "краснай плєсені" та і взагалі нормального спілкування з тобою, як дорослою людиною, важко уявити.
4. Я перш за все людина, а тоді я модератом, не бійся потру я той флуд і все інше, але свою точку зору я маю і буду її тут писати, хочеш ти цього чи ні.
з.і. ти завжди при виді такого жесту уявляєш це як зігу, фашиків і так далі?
Ці користувачі подякували: praporschik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.170 секунд
0
репостів
0
репостів