Соціальна мережа Шепетівки

  • muko
  • muko аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
28 серп. 2011 14:55 - 14 вер. 2011 15:07 #69929 від muko
Привіт усім.Давно спостерігаю за роботою сайту Шепетівки, читаю ваші новини та обговорення. Але особисто мені не вистачає функціоналу соціальних мереж типу Вконтакте, Фейсбук чи Однокласники. Ось декілька днів вирішив сам зайнятись розробкою такого сайту і вже майже його закінчив.Хотів би у вас поцікавитись чи я не єдиний в таких потребах? Чи зареєструвались би ви в соціальній мережі нашого міста і проводилди би там час? Можливо будуть ще якісь побажання?Буду радий якщо відпишетесь в данній темі. Адреса сайту - vsh.org.ua

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 серп. 2011 15:00 #69930 від jaruto
ЧувакЯкшо на форумі сидить чоловік 15(активно)то на твою соц сеть навіть заходити не будуть.Я сам хотів робити соціальну мережу(але не Шепетівки :D )і можу тобі сказати,що це "дурне" діло.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 серп. 2011 16:37 #69933 від T-S
Здаеться менi тут Social Engine пахне...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • muko
  • muko аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
28 серп. 2011 16:40 #69936 від muko

jaruto;69930 пише: ЧувакЯкшо на форумі сидить чоловік 15(активно)то на твою соц сеть навіть заходити не будуть.Я сам хотів робити соціальну мережу(але не Шепетівки :D )і можу тобі сказати,що це "дурне" діло.

Ну попитка не питка)) Я ж тому і тему створив щоб у вас запитати Ні, не Social Engine :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 серп. 2011 21:11 #69941 від odin
Ідея обмеженого (георгафічно Шепетівкою) кола спілкування зачотна.Але соціальна мережа виключно для Шепетівки не прокатить - все рівно її функціонал буде далеким від фейсбуків-контактів-однокласників. Цей форум відносно нормально виконує функції саме георафічно обмеженого спілкування, але дуже обмежено.Як варіант -- використання груп -- але у всіх СМ вони настільки неюзерфрендлі зроблені, що цей форум все рівно залишається відносно кращою альтернативою.Як один із варіантів -- гугл+ -- там дуже зручно виділити деяких "друзів" в коло "Шепетівка" - і відповідно свої пости/запитання робити видимими тільки для цього кола.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • muko
  • muko аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
28 серп. 2011 21:21 #69942 від muko
Я б сказав соціальна мережа для шепетівчан, а їх по всьому світу чимало))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 серп. 2011 12:42 #69965 від Lego
Напоминает изобретение велосипеда по-новой, если вдуматься... Особенно в плане перспективы развития данной сети.Хотя, идея похвальна.Может есть смысл переговорить с админом и обсудить расширение уже имеющегося функционала?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 серп. 2011 13:23 #69968 від Vent

muko;69929 пише:

Привіт усім.Давно спостерігаю за роботою сайту Шепетівки, читаю ваші новини та обговорення. Але особисто мені не вистачає функціоналу соціальних мереж типу Вконтакте, Фейсбук чи Однокласники. Ось декілька днів вирішив сам зайнятись розробкою такого сайту і вже майже його закінчив.Хотів би у вас поцікавитись чи я не єдиний в таких потребах? Чи зареєструвались би ви в соціальній мережі нашого міста і проводилди би там час? Можливо будуть ще якісь побажання?Буду радий якщо відпишетесь в данній темі.

Ні Ні Ні і ще раз НІ!(говорю від себе та всіх своїх клієнтів)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • muko
  • muko аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
29 серп. 2011 14:18 #69970 від muko

Напоминает изобретение велосипеда по-новой, если вдуматься... Особенно в плане перспективы развития данной сети.Хотя, идея похвальна.Может есть смысл переговорить с админом и обсудить расширение уже имеющегося функционала?

Вже говорив з ним, прикол в тому шо мою роботу в цей сайт не інтегруєш, так шо простіше зробити новий сайт

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 серп. 2011 15:08 #69976 від Эвген
А я за нашему городу нужен новый сайт и кардинально обновленный !!! Этот сайт уже отжил свое.... На нем есть множество неудобств!!! Также динамике обновления новостей хочется пожелать лучшего.... Админ ты можешь обидеться но уже пора переходить на новый уровень !!! Выход на сайт через сеть интерлинк на сколько я знаю не зависит от интернета !!!! Но где интеграция ??? Где ссылка с портала Интерлинка на него??? Где с этого сайта обратная ссылка? Никакой рекламы на этих порталах в адрес этого сайта тоже не наблюдается !!! Muko ты можешь создать новый сайт и просто использовать все современные методы для его развития и популяризации!!! Ведь сейчас у каждого второго дома есть интернет и никому не будет тяжело выйти на сайт и посмотреть что делается где(в нашем городе). Помогу чем смогу пиши в личку или на почту!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.163 секунд
0
репостів
0
репостів