Соціальна мережа Шепетівки

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 серп. 2011 15:17 #69979 від Alois

Эвген;69976 пише: А я за нашему городу нужен новый сайт и кардинально обновленный !!! Этот сайт уже отжил свое.... На нем есть множество неудобств!!! Также динамике обновления новостей хочется пожелать лучшего.... Админ ты можешь обидеться но уже пора переходить на новый уровень !!! Выход на сайт через сеть интерлинк на сколько я знаю не зависит от интернета !!!! Но где интеграция ??? Где ссылка с портала Интерлинка на него??? Где с этого сайта обратная ссылка? Никакой рекламы на этих порталах в адрес этого сайта тоже не наблюдается !!! Muko ты можешь создать новый сайт и просто использовать все современные методы для его развития и популяризации!!! Ведь сейчас у каждого второго дома есть интернет и никому не будет тяжело выйти на сайт и посмотреть что делается где(в нашем городе). Помогу чем смогу пиши в личку или на почту!

Ви мали на увазі ваш горОд, чи ваш гОрод?

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 серп. 2011 15:19 #69980 від Эвген

Alois;69979 пише: Ви мали на увазі ваш горОд, чи ваш гОрод?

Если ты живешь на огороде так тебе сайт не нужен!!! Бабки..... флуд .... тебе... туда...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 серп. 2011 15:21 #69981 від Alois

Эвген;69980 пише: Если ты живешь на огороде так тебе сайт не нужен!!! Бабки..... флуд .... тебе... туда...

А з якого ви гОрода?
Додано о 15:21
Попереднє повідомлення було написане в 15:20
Мо' не з гОрода, а з Городища?...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 серп. 2011 15:22 #69983 від Эвген

Alois;69981 пише: А з якого ви гОрода?

Не обязан ничего отвечать.... и то что я по русски ответил не означает что не местный!!! не парь мозги !!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 серп. 2011 15:24 #69984 від Alois

Эвген;69983 пише: Не обязан ничего отвечать.... и то что я по русски ответил не означает что не местный!!! не парь мозги !!!

А ви впевнені, що там "мозґі", а не сухофрукт?...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 серп. 2011 15:25 #69985 від Эвген

Alois;69984 пише: А ви впевнені, що там "мозґі", а не сухофрукт?...

Тебе наверное сюда

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 серп. 2011 16:02 - 29 серп. 2011 16:12 #69988 від Dentist

Эвген;69976 пише: А я за нашему городу нужен новый сайт и кардинально обновленный !!! Этот сайт уже отжил свое.... На нем есть множество неудобств!!! Также динамике обновления новостей хочется пожелать лучшего.... Админ ты можешь обидеться но уже пора переходить на новый уровень !!! Выход на сайт через сеть интерлинк на сколько я знаю не зависит от интернета !!!! Но где интеграция ??? Где ссылка с портала Интерлинка на него??? Где с этого сайта обратная ссылка? Никакой рекламы на этих порталах в адрес этого сайта тоже не наблюдается !!! Muko ты можешь создать новый сайт и просто использовать все современные методы для его развития и популяризации!!! Ведь сейчас у каждого второго дома есть интернет и никому не будет тяжело выйти на сайт и посмотреть что делается где(в нашем городе). Помогу чем смогу пиши в личку или на почту!

ну так хто тобі заважає взятись за цю роботу? бери Muko та за роботу і хай її побачить місто, а користувачі вже оберуть те, що їм більше подобається) + причому тут інтерлінк до цього форуму, це в Нетішині немає свого форуму, а користуються інтерлінковським.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 серп. 2011 16:19 #69992 від Эвген

Dentist;69988 пише: ну так хто тобі заважає взятись за цю роботу? бери Muko та за роботу і хай її побачить місто, а користувачі вже оберуть те, що їм більше подобається) + причому тут інтерлінк до цього форуму, це в Нетішині немає свого форуму, а користуються інтерлінковським.

Я имею ввиду смысл бесплатного выхода на этот портал с илинка если даже ссылки нету ??? с их портала на этот!!! Я помогу чем смогу если он ко мне обратится...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 серп. 2011 01:50 #70010 від Шепетівчанин
І чим же соц. мережа шепетівки буде кардинально відрізнятися від цього сайту? Іншим доменом? і публічним скриптом наритому на варез сайтах?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 серп. 2011 16:12 #70018 від Dj Os
Якшо ця соціальна мережа не буде клоном вконтакте думаю народ не прийде))) Бо для 90% шепетівчан інтернет ним і обмежується.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.189 секунд
0
репостів
0
репостів