порадьте підприємцю

  • Ostapenko
  • Ostapenko аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
21 бер. 2011 23:20 #62782 від Ostapenko
хто стикався з такою ситуацією: клієнти кажуть що вибачте, але нашій співпраці плідній капець. просимо розглянути можливість зміни податкового статусу, тоді будемо далі говорити. в що обходиться такий перехід? які витрати додаткові? скільки часу?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 бер. 2011 10:58 #62791 від
Відповідь від у темі Re: порадьте підприємцю
Насколько я знаю, такой переход быстро и просто по собственному желанию не сделаешь, это делается по результатам работы за определённый отчётный период. То есть надо дождаться окончания этого самого периода.Если это сфера торговли, то изменение статуса в любом случае приведёт к потере определённого сегмента клиентов, плюс там достаточно серьёзные изменения в налогах и отчётности.Мои знакомые делали такой финт ушами - второй предприниматель (жена, брат, мама, дочка), работающий на другой системе отчётности. Зарегистрировать его и быстрее и проще чем изменить свою собственную систему. Плюс не теряются клиенты, которых до этого всё устраивало.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 бер. 2011 16:30 #62796 від Chaynik

Ostapenko;62782 пише: хто стикався з такою ситуацією: клієнти кажуть що вибачте, але нашій співпраці плідній капець. просимо розглянути можливість зміни податкового статусу, тоді будемо далі говорити. в що обходиться такий перехід? які витрати додаткові? скільки часу?

Зарегистрируй фирму, оставь частного предпринимателя, или закрой вообще. Регистрация юридического лица будет стоить тебе около 3000 тысяч грн. и займет дней 10-14, учитывая нашу бюрократию.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 бер. 2011 16:35 #62797 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: порадьте підприємцю
змінити вид діяльності для ПП не так складно.я це зробила дуже швидко.(єдиний податок)потрібно йти до державного реєстратора. 1 поверх 105 кабінет (здається) і в податкову на 5-й піднятись.але в залежності на що змінювати.взагалі який потрібно вид діяльності і яка система оподаткування?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 бер. 2011 17:17 #62802 від

LuK;62797 пише: змінити вид діяльності для ПП не так складно.я це зробила дуже швидко.(єдиний податок)потрібно йти до державного реєстратора. 1 поверх 105 кабінет (здається) і в податкову на 5-й піднятись.але в залежності на що змінювати.взагалі який потрібно вид діяльності і яка система оподаткування?

Если я правильно понял, имеется ввиду измемнение не вида деятельности (это действительно фигня, добавляется один-два кода) а именно самой системы налогообложения. Раньше это вообще можно было сделать раз в год, на основании финансовых результатов. Есчли сейчас что-то и изменилось, то не настолько кардинально.Зарегистрировать нового предпринимателя (просто ПП, а не целая фирма) на мой взгляд всё-таки проще.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 бер. 2011 17:22 #62803 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: порадьте підприємцю
точно проще)і чомусь ще відкрити підприємця проще чим закрити. З новим податковом кодексом багато чого змінилось (чого варті лише нові звіти). Думаю Ostapenko краще піти у податкову і все вияснити.там нададуть більш конкретну інформацію.і вірну. бо ми тут можем нарадити))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 бер. 2011 18:09 #62805 від
Відповідь від у темі Відповідь: порадьте підприємцю
Як підприємець підприємцю, я в Вам порадив закритися, продати все майно і емігрувати будь-куди, наприклад в Папуа-Нову-Гвінею, чи Гондурас, чи Парагвай... ще трохи і підприємців можна буде заносити в Червону Книгу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Klon
  • Klon аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
22 бер. 2011 23:20 #62845 від Klon
Відповідь від Klon у темі Відповідь: порадьте підприємцю

Ostapenko;62782 пише: хто стикався з такою ситуацією: клієнти кажуть що вибачте, але нашій співпраці плідній капець. просимо розглянути можливість зміни податкового статусу, тоді будемо далі говорити. в що обходиться такий перехід? які витрати додаткові? скільки часу?

щоб клієнти далі співпрацювали потрібно стати платником ПДВ, но для того щоб перейти на іншу систему оподаткування є нюанс, по моєму оборот за минулий період має бути не менший 400 тис грн

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lika
  • lika аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
23 бер. 2011 02:43 #62846 від lika
Відповідь від lika у темі Відповідь: порадьте підприємцю
Я так понимаю, проблема в новом кодексе? теперь ведь многие по роду деятельности должны перерегистрироваться в юр лиц с часнтников? Или не о том речь?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Klon
  • Klon аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
23 бер. 2011 22:52 #62887 від Klon

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.177 секунд
0
репостів
0
репостів