порадьте підприємцю

  • Ostapenko
  • Ostapenko аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
24 бер. 2011 23:25 #62935 від Ostapenko
monax, Chaynik, мабуть таки ви праві. краще відкрити ще ЮО а ФО не чіпати. вроді вистачає наразі клієнтів. окремо дякую Гостю, розглядав і такий варіант. страшенно подобається канада. але там нас нелюблять наші ж. та і неохота полишати тут всіх. хоча якщо так і далі будуть закручувати гайки то може і прийдеться. уже почав оформляти папери. маю підозру що то затягнеться на цілих два тижні а не 3-4 дні.ще за той час полажу по банках, подивлюся що і де для юо є.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Klon
  • Klon аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
26 бер. 2011 22:58 #63023 від Klon
Відповідь від Klon у темі Відповідь: порадьте підприємцю
Ostapenko, а пріоритети по твоєму в чому віддрізняються фіз особа від юр?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lika
  • lika аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
28 бер. 2011 02:48 #63200 від lika
Відповідь від lika у темі Відповідь: порадьте підприємцю
А что с юр лицами? Знакомые говорят их заставляют счет в банке открывать...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 бер. 2011 08:13 #63202 від Chaynik

lika;62846 пише: Я так понимаю, проблема в новом кодексе? теперь ведь многие по роду деятельности должны перерегистрироваться в юр лиц с часнтников? Или не о том речь?

Тоже такое слышал, знаю что многие закрывают частных предпринимателей.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Ostapenko
  • Ostapenko аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
28 бер. 2011 21:55 #63281 від Ostapenko

Klon;63023 пише: Ostapenko, а пріоритети по твоєму в чому віддрізняються фіз особа від юр?

тобто? нафіга взагалі? наприклад тому що зі мною як з підприємцем уже три клієнти важливі відмовилися працювати. причина одна: неможемо віднести витрати на валові, розгляньте можливість зміни податкового статусу.чи про відмінність в роботі з банком? якщо про останнє то як на мене клієнтбанк - необхідний. понижчі тарифи на платіжки. ну і абонплата, для фізиків небачив високих тарифів на обслуговування а для ЮО і 150 грн за ведення рахунку не межа. а за що? як варіант в майбутньому зарплатний проект.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lika
  • lika аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
29 бер. 2011 00:47 #63307 від lika
Відповідь від lika у темі Відповідь: порадьте підприємцю
Ну тогла определяйтесь либо абонплата выше либо НЕ работать вообще, я так понимаю... Ибо смысла вам в ЧП оставаться нет раз клиенты отказываются. Или вы хотите, чтобы вас поуговаривали? ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 бер. 2011 14:32 #63368 від Chaynik

lika;63307 пише: Ну тогла определяйтесь либо абонплата выше либо НЕ работать вообще, я так понимаю... Ибо смысла вам в ЧП оставаться нет раз клиенты отказываются. Или вы хотите, чтобы вас поуговаривали? ;)

Думаю, если хотите продолжать работу, придется смириться с тратами. И будущими взятками.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Ostapenko
  • Ostapenko аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
31 бер. 2011 23:37 #63650 від Ostapenko
роботу полюбе треба. не чекаю коли будуть просити ))) і так уже васе рішив. документи на оформленні, десь скоро мали б уже бути.то все ж, а який банк можете порекомендувати? щоб обслуговування хороше було і тарифи доступні?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 квіт. 2011 06:43 #63657 від Symbioz
Але ж є один КВЕД, по якому ЮО ПДВшники можуть працювати з ФО єдинщиками і це їм чудово враховується на затрати - діяльність у сфері інформатизації - там декілька статей, проте найбільш цікава - інша діяльність у сфері інформатизації.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 квіт. 2011 11:52 #63666 від Chaynik
Мне кажется, что можно работать только по одному КВЕД, если делаешь что-то «не свое» надо менять вид деятельности или перепрофилироваться. Может, конечно, я ошибаюсь.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.133 секунд
0
репостів
0
репостів