Питання до приватних підприємців про декларацію ПДФО

  • reel2reel
  • reel2reel аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
14 бер. 2011 21:35 #62318 від reel2reel
Добрий день!21 березня останній день подання податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб. Ніде в інтернеті немає чіткої відповіді, чи повинні її подавати фізичні особи - підприємці без найманих працівників. В одних містах здають усі, в інших лише ті, хто мають найманих працівників. Я так зрозумів, що відповідь слід шукати в шепетівській податковій, але сам я у Києві і приїхати зможу лише 18 березня. Дуже мало часу лишається. Скажіть, хто знає, чи потрібно здавати цю декларацію ФО-П без найманих праціфників, щоб я знав, чи кидати усе і їхати здавати звіт, чи можна не турбуватись. Дякую!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 бер. 2011 21:40 #62319 від LuK
в мене немає найманих,але я здавала.ставила прочерки і здавалу пусту декларацію. якось навіть податкова провтикала відкрити мені підприємця на наступний квартал.бо згубили мою заяву.і я про це взнала дуже пізно.і подавати декларацію було теж пізно. то самі податківці сказали що нічого страшного,не здали і то й не здали))) п.с. вирішувати тобі)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
14 бер. 2011 21:42 #62320 від
Мій знайомив вже здав з нулями, сказали що треба. Хоча він питав не в податковій, а у людини що вела в нього бухгалтерію.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Klon
  • Klon аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
28 бер. 2011 23:28 #63301 від Klon

reel2reel;62318 пише: Добрий день!21 березня останній день подання податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб. Ніде в інтернеті немає чіткої відповіді, чи повинні її подавати фізичні особи - підприємці без найманих працівників. В одних містах здають усі, в інших лише ті, хто мають найманих працівників. Я так зрозумів, що відповідь слід шукати в шепетівській податковій, але сам я у Києві і приїхати зможу лише 18 березня. Дуже мало часу лишається. Скажіть, хто знає, чи потрібно здавати цю декларацію ФО-П без найманих праціфників, щоб я знав, чи кидати усе і їхати здавати звіт, чи можна не турбуватись. Дякую!

не потрібно з прочерками подавати за березень вже:bi:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 бер. 2011 06:56 #63308 від LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Klon
  • Klon аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
30 бер. 2011 22:53 #63524 від Klon
в кого найманих нема, не треба подавати з прочерками

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.115 секунд
0
репостів
0
репостів