Кроки нової влади

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 бер. 2011 18:36 #61754 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Кроки нової влади

Десь я про це писав на форумі. Саме цікаво, що писав зовсім протилежні речі, свідком яких, між іним, був.

Не треба ставити Антонюку в заслугу уборку снігу, сніг як убирався погано до нього так і зараз. Проспект Миру та Карла Маркса завжди чистили...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 бер. 2011 18:38 #61757 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Кроки нової влади
взагалі то сніг Шайнога чистить а не мер!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 бер. 2011 20:00 #61783 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Кроки нової влади
Хочеш сказати що мер не може керувати благоустроєм? Чи може гроші виділяються не за розпорядженням мера?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 бер. 2011 20:07 - 05 бер. 2011 20:10 #61787 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Кроки нової влади
я нічого не хочу сказати)хотіла уточнити деталі,хто за сніг відповідає у місті:ag: але бачу даремно,бо зразу починають до слів цеплятись.:af: і випитувати хто , шо і за шо))) знаю,но вам не скажу!:af: і давайте вже міняти тему,весна надворі!сніг скоро розтане.бачу дерева обрізали вже давно.цікаво чи будуть озеленяти клумби по весні? пам"ятаю колись наше місто було все у трояндах .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 бер. 2011 10:34 #61852 від Vent
Відповідь від Vent у темі Відповідь: Кроки нової влади
Из всего что можна сделать для города у меня только одна мечта, мечта потому что наверняка недостижимая - это сделать (сремонтировать а лучше переделать) все автодороги в нашем городе, ну и тротуары и их освещение. Всё! Для Шепетовки больше ничего не нужно! Да и сделать это не на 2 месяца а чтобы на лет 10 хотяб!Вот готов поспорить что такого наверняка никогда не будет у нас... Так и будем трястись и тормозить/обходить перед ямами.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
06 бер. 2011 12:39 #61864 від
Відповідь від у темі Re: Відповідь: Кроки нової влади

LuK;61787 пише: і давайте вже міняти тему,весна надворі!сніг скоро розтане.бачу дерева обрізали вже давно.цікаво чи будуть озеленяти клумби по весні?пам"ятаю колись наше місто було все у трояндах .

А зараз не буде нічого, бо наш новий мер..... хвилинку, ще не придумав, але він стопудово винен.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
06 бер. 2011 23:05 #61932 від

monax;61864 пише: А зараз не буде нічого, бо наш новий мер..... хвилинку, ще не придумав, але він стопудово винен.

........... ТАК-ТАК ВИНЕН, ЩО В МІСТІ ПОСЕРЕД ЗИМИ НЕ ЦВІТУТЬ ТРОЯНДИ...............................

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 бер. 2011 23:13 #61933 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Відповідь: Кроки нової влади
перечитав тему.зрозумів одне.Жили ми в золоті і трояндах.прийшов Антонюк і за день все пропала.ой цей Антонюк.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 бер. 2011 00:15 #62091 від Filini
Відповідь від Filini у темі Відповідь: Кроки нової влади

LuK;61645 пише: Filini а чому б вам не поповнити сайт своїми статтями?Бачу ви у курсі проблем міста.І краще нас за них знаєте.А нам цікаво буде почитати та обговорити.І цензура їх тут пропустить.І можна не підписуквати хто автор.Адмін думаю буде тільки за. За пропозицію приєднатись дякую.Але поки утримаюсь.Вчитель з мене кращий.:ag:чим опозиціонер.Виховувати підростаюче - покоління для мене важливіше завдання.та й вільного часу обмаль для контрреволюційної діяльності.

Я б із задоволенням, але з української мови в школі в мене була трійка:ag:всьому виною клята граматика. Словом якби в школі добре вчився то обовязково би написав статейку. Знаю що на форумі є професійні журналісти, шкода що не видно від них статей. Мабуть писати заказуху вигідніше аніж відкрити людям очі на стан речей в місті.

перечитав тему.зрозумів одне.Жили ми в золоті і трояндах.прийшов Антонюк і за день все пропала.ой цей Антонюк.

А зараз не буде нічого, бо наш новий мер..... хвилинку, ще не придумав, але він стопудово винен.

Даремно ви так до цього відноситесь. Наше місто вже пережило немало мерів...Всі були не чисті на руку, але такого хамла і мудила Шепетівка не бачила. Попередники намагались хоч щось робити щоб шепетівчани не згадували за них і вони потроху собі кармани набивали. Антонюк ж на таке нездатен, він навіть не приховує своїх корупційних діянь. Не дарма Ядуха за вуха втянув медика на посаду мера, тепер на місці є людина яка збиратиме побори і ділитись з ним. Я гадаю всі вже в курсі що вони бувші однокласники:bm:Як ви гадаєте буде у нас якесь виробництво якщо міський голова особисто кришує побори з підприємців?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 бер. 2011 00:43 #62095 від Alois
Відповідь від Alois у темі Відповідь: Кроки нової влади
Як вони можуть бути однокласниками, якщо Вася Удушьє народився в селі Вербка-Мурована, а наш Сірожа у Вербівцях?

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.154 секунд
0
репостів
0
репостів